Nutkave prejedanie sa

Príspevok v téme: Nutkave prejedanie sa
kissable

ahojte
tato tema je urcena nam vsetkym, ktore trpime nutkavym prejedanim sa. sama mam tento problem.. casto sa doma prejedam, hlavne ked nasi nie su doma (co je nanestastie dost casto). mnozstvo jedla, ktore doslova "zozeriem" je obrovske.. chuti mi vsetko naraz - klobasa, nutela, jogurt, rozok, hranolky, hrozno..
niekedy sa takto presytena citim spokojne, no inokedy ma zlomia vycitky svedomia a zvraciam.
mam nadvahu a nenavidim svoje telo. chcem schudnut z viacerych dovodov, ale vzdy sklznem k nechutnemu prezratiu sa..
je to zle. mate aj vy tento problem?

simona.d

ja tiez neviem vygrcat, ked sa prejem. a mozno je to aj dobre, lebo potom aspon idem cvicit a neskodim si este viac-tym vracanim.
jj suhlasim, je to ako droga, aj ja sa prejedam, ked mam depky, staci len ked ma jedna mala vec rozculi a uz sa prejedam:( a neda sa to zastavit, preoste ked uz zeriem tak vsetko, potrebujem nejako zaplnit brucho a to vo mne vyvolava akusi spokojnost, aspon chvilkovu. to urcite nejako vplyva na mozog..a potom mam zase depky, ze som sa prezrala:(

ammanda

aj ja mam vycitky ale tak co narobim...len si to vycitam a pripadne dorana cvicim...navyse aj tak to vsetko nevygrcas, velka cast sa ti vstrebe hned

xxxxxy

asi hej ... ale fakt si neviem predstavit, ze by to vo mne zostalo. a ja som uz bola na tom tak, ze som sa nemusela ani prezrat a grcala som caje, vodu ... proste vycitky strasne a zo vsetkeho

ammanda

tak vidis, je to hnus...ja to tiez neznasam preto ked raz zacnem, mam z toho daku depku ze neviem prestat...a dostat von to neviem, moj zaludok je zvyknuty travit celkom rychlo

xxxxxy

ja viem o com PPP je, ja sama som si presla bulimiou a anorexiou, ale neviem si predstavit, ze sa prezerem a to zradlo vo mne zostane ...

ammanda

ja mam take obdobia, zacalo to na strednej...aj ked vzdy som rada jedla. xxxxxy ono to nieje otom ze by ma to snad bavilo! jasne ze si to nevychutnam! ja sa prejem lebo proste ked mam depku, stres alebo nudu tak je to prve co ma napadne a niesom schopna nicoho len jest. ja to neviem ani opisat, proste ked sa prejem, odkrvi sa mi mozog a nepremyslam nad kravinami - aspon takto to funguje umna. je to proste droga, ako ked niekto fajci alebo pije...myslim ze to funguje na podobnom principe