Nutkave prejedanie sa

Príspevok v téme: Nutkave prejedanie sa
kissable

ahojte
tato tema je urcena nam vsetkym, ktore trpime nutkavym prejedanim sa. sama mam tento problem.. casto sa doma prejedam, hlavne ked nasi nie su doma (co je nanestastie dost casto). mnozstvo jedla, ktore doslova "zozeriem" je obrovske.. chuti mi vsetko naraz - klobasa, nutela, jogurt, rozok, hranolky, hrozno..
niekedy sa takto presytena citim spokojne, no inokedy ma zlomia vycitky svedomia a zvraciam.
mam nadvahu a nenavidim svoje telo. chcem schudnut z viacerych dovodov, ale vzdy sklznem k nechutnemu prezratiu sa..
je to zle. mate aj vy tento problem?

hillary

ja dnes asi nevydrzim lebo si to hovorim uz od pondelka ze sa dnes obzeriem a nakoniec som vydrzala do piatku a zistujem ze ja sa vlastne obzrat nechcem uvidim ci to neni silnejsie ako ja :) som zvedava ci to das, lebo silvestrovske pochutiny konkretne chlebicky ocka vselijake salatiky zboznujem :) stastny novy rok vam vsetkym zelam

Delissa

Hillary: Presne tak ako píšeš...dnes som sa rozhodla, že aj napriek tomu, že je Silvester sa obžierať nebudem...Pekne som si dala raňajky, dám si obed kapustnicu, možno 2 chlebíčky a to je všetko...Žiadne prežieranie, nič netreba odkladať...a čo, že predo mnou budú úžasné koláče, ja to dokážem...dám si radšej cukrík al. žuvačku....teda dúfam, že to vydržím..1.januára napíšem či som to zvládla :)...krásny nový rok prajem všetkým :)

hillary

trdelnicka delissa baby to ma mrzi :( aj takove dny jsou nevadi hlava hore zajtra bude isto lepsie drzim palce , keby nebolo sladkosti svet by bol krajsi a ovelaaaaa jednoduksi , len sa nedepkujte , ja pevne verim ze sme super a naucime sa jest normalne a zjest dva pasy cokolady a nie za tym dalsie dve kila sladkosti len kedy to bude to neviem ale bude verim , staci sa pozriet na snezienku ta bola na tom kedysi rovnako mozno aj horsie a kolko optimizmu iba mne prinasa tak to je povzbudenie pre mna a dakujem :)

hillary

style218 ked na to prides urcite mi daj vediet :) ako s tym prestat to by som aj ja strasne rada vedela ja som vcera zaspaval s pocitom ze co mi daju na silvaca papat a co vsetko pojem no pas uz aj frajera som pripravila na to ze zajtra to bude huste a chystam sa cely vecer zrat nevadi, prosperina to by som ti tiez vedela rozpravat po stredrom dni som vstala ja ze ako super ziadne obzratie hrda na seba a vola mi frajer si vyzerala.... ja ze co? a on ze na pumpe vsetko zrala rovno z regalov a ja som stal pri pokladni a iba som to platil :DDDD a uz bola depka vravim eby si mi to radsej nehovoril ako by mi bolo dobre :) nevadi zajtra si dam asi a mozno budem za silnu a vydrzim ale to isto nie :)))) kokos nova HAK je super sa citim ako sfetena , jako mi je dobre zajtra sa asi neodvazim a mozno mi to vydrzi az do soboty tato nalada, ale jasne odvazim to je ako droga, ozaj baby tiez sa vazite kazdy den? chcem si kupit tu vahu co vazi aj tuky v tele je to blbovina alebo mam za to vyhodit svoje tazko zarobene ojriky?

Delissa

ááách od utorka som sa držala a dnes zas :(...zajtra opäť nabrať síl a pokračujeme :) nič iné neostáva :)

trdelnick.a

co som zjedla vcera vecer: 2taniere krupice s grankom a na to este dzem,potom prazenicu zo 4 vajec k tomu 2 tousty,tak kakao z pol litra mlieka,kolace,keksiky a doriadila som to klobasou z kapustnice

proserpina

hilary ty si fakt podarena :) že polička na žrádlo :) fajnové...to ja by som potrebovala dáku skrýšu v noci aby som nebehala do chladničky a do špajze na koláče :-) najlepšie mať všetko poruke..to raz moja kamoška mala pri posteli jedlo a zaspala s keksom v ústach. normálne jej trčalo pol keksa z huby a ona spala :-) som sa narehotala
a teda ty to máš dobre zariadené na silvestra...to ja s piatimi promile by som sa plazila niekde na ceste :-)...ale tak keby som mala aspoň okno tak by som nemala výčitky že čo som požrala
ináč ja sa desím silvestra lebo ako vždy bude papučová kultúra, plné stoly koláčov, čipsov, kofola a ja vyvalená na gauči s tanierom na bruchu budem kukať do telky..zbohom

hillary

nedam nikomu tie cukriky cosi :D ked budem napita sa zidu na prezierku aspon nech to je kvalitka :), ja mam normalne uz tajnu policku kde si vsetko dobre skladujem uz tam mam asi tri kurevsky drahe cokolady teraz tu belgicku makove tie knedlicky polotovar- na polotovar to zboznujem a v piatok na silvaca ked pridem s piatimi promile domov buduuuuuuuu hody uz sa nemozem dockat dufam ze sa mi tie cukricky nezosusia ked som ich otvorila la di da da da la la

a baby to idem na silvaca na akciu kde sa za listok plati 80 e a je v tom hudba alk a zradlo viete si predstavit aky bufet bude asi v 5 hviezdickovom hotely , vlastne to z toho mam taku dobru naladu haha