MALOVANIE OCICIEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§

Príspevok v téme: MALOVANIE OCICIEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§
livka

ahojte,chcela by som poprosit o radu.Totizto nosim okuliare na dialku a mam zeleno-hnede oci.neviete ako si b som si ich mala malovat aby som ich aj s okuliarmi zvyraznila?najmä tu zelenu farbu oka.a este jedna vec,ze ked si ocny tien v ceruzka nanesiem na cele oko,tak po case sa mi ceruzka usadza v zahyboch a je to nepekne.Neviete co s tym?Dakujem za kazdu radu

ivka2

sara prosim ta teba nikto neurazal, tak neurazaj ani ty nas!ano mam aj nieco v hlave studujem aj pracujem, som sebestacna, ale nemienim sa tu chvascat, ak ta to nebavi co piseme tak necitaj....my sme sa bavili o prirodzenom liceni....nikto ti nerozkazuje aby si si tie gulicky kupovala,a ani ja nepodporujem kilogramove licenie, ale tiene a spirala , lesk na pery, a trochu licky je podla mna stale krajsie , ako ked som bleda ako mrtvola...inak pozrela som sa aj na tvoju angelinu goly..myslis ze je prirodzene ak ma niekto potetovane telo???mne sa napr. tetovanie ani piercing vobec nepaci..a vobec mi nepripadala uplne prirodzena, tak isto bola nalicena, len nie s kilom makeupu...alebo ty si jej kamoska ze vies ze ona sa nelici???

fraisee

sara zobud sa. vies co je to vobec spirala? ivka tu pise ze je bleda, neciti sa tak velmi pohodlne, tak jej v tom hadam pomozeme nie? trochu farby na lica nie je "kylo" dermacolu ako pises, ja som tiez bleda a tiez si davam jemnu farbu na lica, takze ivka, len do toho, trosku farby na lica ta spravi zdravou a krajsou a mimochodom sara, ta tvoja angelina ma na ksichte tiez make up a farbu na lica

sara

viesco ivka2 rada by som ti nieco povedala ale necham to na neskor.ty pocuvas rady a preco si neporadis sama ja ked ti teraz poradim olej na tvar das si ho?v prvom rade pocuvaj samu seba.

pyrana

Ja mam zeleno hnede oci,pouzivam tiez hnede tiene s ciernou linkou,ale aj olivovo-zelene tiene.Vyzazisti tvrdia,ze zelene oci najviac vyniknu pri fialovych ocnych tienoch,je to sice asi tak,ale zase nenosim ich kazdy den,skor prilezitostne.Tak len skusaj.

ivka2

jasne ja nechcem kilo mejkapu na tvar, ze ked ma niekto klepne zozadu po hlave ze mi odpadne z tvare ,, stierka,, :)len take jemne licenie, lebo vyzeram nezdravo niekedy az ako mrtvola...:( no ale aj tak licim iba oci a pery lebo niesom v liceni velmi dobra a radsej budem biela ako umela...ale asi si tie gulicky kupim ....:)

sara

moja mila fraisee niečo ti poviem tie tvoje gulicky stoja vieme zaco nech ich mas aj z japonska to nezaujma nikoho.ja len vravim o tom ze ste posadnute malovanim sa a v hlave nieco ine okrem toho mate?prestante a zamyslite sa nad tym co si tu pisete-.

fraisee

nikto tu nehovori o kilach dermakolu ale o prirodzenom malovani... bronzove gulicky? ja pouzivam tie gulicky, nie od tej svetoznamej predrazenej znacky ale mam ich z anglicka - pouzivam ich len na licka, vypada to super, len sa toho nesie dat vela

sara

baby ja vam poradim najkrajsia je prirodzena krasa tak ako je angelina joly ta je jednoducha a velmi pekna.naco si davat kylo dermakolu a pudru vydite to az vecer ked sa odmalujete co ste mali bordelu na tvari...to neni dobre.

fraisee

momentale su dotupne mlieka na tvar so samoopalovacim ucinkom, nie je to samoopalovak , ale pravidelnym pouzivanim ti plet trosinku stmavne..a farbu na lice broskynou odporucam!