MALOVANIE OCICIEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§

Príspevok v téme: MALOVANIE OCICIEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§
livka

ahojte,chcela by som poprosit o radu.Totizto nosim okuliare na dialku a mam zeleno-hnede oci.neviete ako si b som si ich mala malovat aby som ich aj s okuliarmi zvyraznila?najmä tu zelenu farbu oka.a este jedna vec,ze ked si ocny tien v ceruzka nanesiem na cele oko,tak po case sa mi ceruzka usadza v zahyboch a je to nepekne.Neviete co s tym?Dakujem za kazdu radu

ivka2

no ja pouzivam hnede tiene, a s tou pokozkou ...uvazovala som ze si kupim nejaky samoopalovaci prostriedok ...len sa bojim ze zrazu budem oranzova, alebo to bude nerovnomerne.. a do solarka ist nechcem lebo mam velmi svetlu pokozku a lekarka mi aj tak odporucila vyhybat sa akemukolvek slnu...ale ja nechcem byt ako cmar:(

fraisee

k modrym ociam najviac ide hnedy tien a makeup musi byt jednotny s pokozkou, ak si bleda, treba pridat farbu na lica

ivka2

a ake tiene idu k modrym ockam?:)) a este aky make up mam pouzit ked moja pokozka ma bledu farbu..kazdy si mysli ze som chora...ale neviem si kupit ten spravny make up, lebo ked si nanesiem na tvar tak krk mam biely, musela by som sa v nom ,,vykupat,,...dakujem:)

anielik21

ja mam zelene oci... a myslim ze velmi pekne ukazku zemite farby, co znamena oranzova, hneho-oranzova, hneda...

sakuliatko

ahoj livka;) no tak za prve,tomu usadzaniu na zahyboch oci zabranis lahko,ak si oko pred nanesenim oc. tiena jemne napudrujes:)
ked nosis okuliarky je dobre pouzivat vyraznejsie farby no a ak chces zvyraznit farbu svojich ociek musis si proste sama najst tiene ktore ti sadnu,napr. bledo-zelena je velmi pekna:)...