bolesť v oblasti obličiek

Príspevok v téme: bolesť v oblasti obličiek
ashley68

Dobrý deň.
Môj problém sa týka obličiek. Keď som chodila ešte na základnú školu dostala som zápal pravej obličky a bola som mesiac v nemocnici. Občas sa tá neznesiteľná bolesť vracala, ale už to nebolo nič vážne. Na výške sa to však vystupňovalo a našli mi obličkový kameň. Ubehli 4 roky, počas ktorých ma hocikedy tá pravá oblička pobolievala, niekedy viac inokedy menej. Asi pred rokom ma bolievala istú dobu častejšie, tak som išla na vyšetrenie, ale nič mi nezistili. Všimla som si že bolesť je naintenzívnejšia pred menštruáciou. No posledné 2 týždne sa mi bolesť vrátila...je to hlavne keď sa hýbem, keď chodím, preto dlho nevydržím chodiť a musím si sadnúť, lebo už nevládzem. Nie je to typická bolesť, ako pri obličkovom kameni, je to skôr taká tupá postupná bolesť, ktorá ma vyčerpáva. Nemám ani krv v moči, ani žiadnu bolesť pri močení, nič. Len tú tupú bolesť, ktorá mi stále znepríjemnuje život. Neviem čo to je, no zaujímalo by ma či niekto nemá podobné skúsenosti a nevie mi niečo poradiť. Ďakujem veľmi pekne

ashley68

podľa mňa nie...kebyže sú to kríže tak ma bolia celé kríže a nie vždy konkrétne len tá pravá strana presne v mieste obličky...neviem čo to spôsobuje. Aj dnes ráno, prešla som len z izby do kúpeľne a už ma to bolelo a kým som prišla na autobusovú zastávku, to už som si potrebovala sadnúť. Obmedzuje ma to

Inner

tak pred menstruaciou, to chapem...telo sa nalieva vodou, za to su zodpovedne aj oblicky. No nemoze byt ta bolest napr. z krizov?