Divna?

Príspevok v téme: Divna?
Som aka som

Dobry vecer!Potrebujem radu ako ziskat nejakych priatelov mne podobnych.Mam 23 rokov a citim sa uplne ina od kazdeho.Mne nevadi to ze som ina,ja som rada,jednoducho zijem taky zivot ako mi vyhovuje.Mne vadi to ze nemozem najst nikoho mne podobneho,kazdy na mna pozera ako by som padla z marsu-tiez mi nevadi co si myslia ostatni,len mi chyba niekto s kym by som sa mohla stretnut,porozpravat sa,niekto kto by ma chapal.Mala som priatela 5 rokov,ale rozisli sme sa a ja mam pocit ze uz si nikoho nikdy nenajdem,lebo mam asi vysoke naroky na muzov..mne sa pacia taki ktori si zenu vazia,dobyvaju,maju urcity odstup-no tak ako volakedy..a to dnes uz asi taky ani neexistuje,nie to v mojom veku.Som jednoduche dievca,ktore miluje prirodu a zivot,nie som ovplyvnena dnesnou dobou,internetu som sa tiez branila,ale nakoniec je to celkom dobry pomocnik ak nemate priatelov,i ked ich to samozrejme nenahradi..Neviem ci som az taka zvlastna..nie je tu na tom niekto podobne?neviete ako by som mohla najst priatelov s podobnymi zaujmami?

Som aka som

malyprinc,uplne ti rozumiem..nie je to jednoduche patrit k tej menisine inych ludi.Ale skus popracovat na sebavedomi,mas obrovsku hodnotu,a myslim ze podla opisu mas velke sance najst si lasku..zeny to tak nejak cakaju ze muz bude ten co ich oslovi,aby sa citili vynimocne.Ale su aj take co spravia prvy krok,skus dat nejaky maly signal,mozno natrafis na taku co to rozbehne :)drzim palce..mmmmmm-ak chces tak napis tvoj kontakt a ja sa ti ozvem

malyprinc

Ja som tiez taky, ze nikam poriadne nezapadam. Kamaratov poriadne nemam uz od strednej (teraz mam 23), na party a podobne akcie nechodim, nepijem. A s hladanim niekoho na vztah je to este tazsie - ked aj niekde stretnem babu, ktora sa mi paci, mam male sebavedomie na to, aby som ju oslovil alebo inicioval konverzaciu... a cakat, ze niekto oslovi mna je zbytocne. Neni to tym, ze by som bol skaredy alebo nesympaticky, ale v "komunite" v ktorej sa pohybujem skor letia vyrecne a sebavdeome typy (myslim ze vsade).

Som aka som

ESO4-podla mna nevedia o co prichadzaju..presne toto ja hladam,pozitivnych ludi,ktori sa vecne nestazuju,nehrabu niekam dopredu,nemaju cas len na seba..takych z ktorych ide radost a zivot

Som aka som

balalajka321,som z Trnavy. xy:)-neprisposobiva by som nepovedala,menit sa nemienim,ale to neznamena ze niekoho tlacim aby bol ako ja a ked nie je tak sa s nim nebavim..prave naopak,ale uz si pripadam trapne,snazim sa byt mila,nieco povedat,usmiat sa..ale nestaci to,citim ked som niekde nezelana..alebo nevadim,ale zase ani nikoho nezaujimam.Myslis ze sa mam hrat na nieco co nie som?to nechcem.Alebo ako sa mam prisposobit,nerozumiem.Ked raz niekoho nezaujima co rozpravam,z coho sa tesim,co ma trapi tak to zrejme nema zmysel,nie? mmmmmmm-Preco myslis ze mas toho divneho este viac?Ja si neviem predstavit uz menej zaraditelneho cloveka ako som ja :) malyprinc-nerobi mi problem sa prihovorit,usmiat sa,pozriet do oci,ale iba tak nevtieravo..lenze na prvy pohlad cloveka neodhadnes,a vacsinou ak niekto zareagoval tak ma po lepsom spoznani odradil,pripadne som sa popalila..no a napriklad ked niekoho dobre poznam-pacil sa mi spoluziak,bol taky dobry,mily,zabavny,skromny..tiez taky nie lahko ovplyvnitelny,nebal sa vybocit z radu..vedel ze sa mi paci,ale nepritahovala som ho,chcel byt len kamarat.Nemam stastie na takych ludi,stretavam ich v zivote len malo

ESO4

Ahoj mam podobny problem :) som normalny kamosi no byvali kamosi sa uz somnou ani nebavia ani neozvu len preto ze som divny podla mna som v poho za kamarata dam zivot vela sa smejem proste taky aky by som mal byt :)

malyprinc

ty sa mozes aj niekomu pacit, ale mnoho chalanov je hanblivych a neskusenych. to ze sa chces nechat "dobyvat" je sice pekne, ale vobec si to tym neulahcujes. skus sa ty niekomu prihovorit

xy:)

z toho, co si napisala v 1. a 2. prispevku na mna vplyvas ako neprisposobiva.. ano kazdy je taky aky je, ale tak treba sa prisposobit kolektivu, pretoze nikdy nikto nebude idealny podla tvojich predstav