Divna?

Príspevok v téme: Divna?
Som aka som

Dobry vecer!Potrebujem radu ako ziskat nejakych priatelov mne podobnych.Mam 23 rokov a citim sa uplne ina od kazdeho.Mne nevadi to ze som ina,ja som rada,jednoducho zijem taky zivot ako mi vyhovuje.Mne vadi to ze nemozem najst nikoho mne podobneho,kazdy na mna pozera ako by som padla z marsu-tiez mi nevadi co si myslia ostatni,len mi chyba niekto s kym by som sa mohla stretnut,porozpravat sa,niekto kto by ma chapal.Mala som priatela 5 rokov,ale rozisli sme sa a ja mam pocit ze uz si nikoho nikdy nenajdem,lebo mam asi vysoke naroky na muzov..mne sa pacia taki ktori si zenu vazia,dobyvaju,maju urcity odstup-no tak ako volakedy..a to dnes uz asi taky ani neexistuje,nie to v mojom veku.Som jednoduche dievca,ktore miluje prirodu a zivot,nie som ovplyvnena dnesnou dobou,internetu som sa tiez branila,ale nakoniec je to celkom dobry pomocnik ak nemate priatelov,i ked ich to samozrejme nenahradi..Neviem ci som az taka zvlastna..nie je tu na tom niekto podobne?neviete ako by som mohla najst priatelov s podobnymi zaujmami?

Som aka som

Nie som uz na skole,chodim von,ale pritahujem skutocne len take typy o ktore nemam zaujem.Urcite su okolo mna aj taki,ktorych by som dokazala obdivovat,len asi ja nepritahujem ich.Asi sa im nepacim a ja vyzor menit nemienim.Takze som asi naivna ked cakam ze si ma niekto vsimne pre to aka som.To teda k hladaniu partnera.A ludia s ktorymi sa stretavam,no snazim sa byt mila ku kazdemu,dokazem sa porozpravat s hocikym,ale tam to konci,nikto nechce ist von,ak aj ma niekto niekam zavola tak len zo slusnosti a potom sa neozve.Cez internet si dokazem pisat,ale tiez s jednym z tisica si sadneme.Chyba mi zabava,som spolocensky typ..len mi chyba ta spolocnost

Inner

divna nie si. chlapov, aki sa ti pacia, je vela... ak si na skole, vyuzi to, tam najdes kopec znamosti. Mne sa kazdy priatel alebo aj frajer pritrafil ako nahoda. Cize treba mat len otvorene oci a komunikovat...kdekolvek si :-). Pripadne aj cez internet sa da nadviazat priatelstvo, pripadne neskor cosi viac :-). Ale divna urcite nie si, podla mna si uplne v poho :-)))