ak s vami manipuluju...

Príspevok v téme: ak s vami manipuluju...
skY

...je to ako bludny kruh, mozno je to tym ze mi zalezi skor na druhych stasti a spokojnosti ako na svojom...a potom clovek prestava verit tomu aj tomu co vlastne on sam chce...a nevie ci to chce....bo ho druhy presvedcia o inom....je to presne aj s mojim priatelom....casto sa mi stava ze urobim len to co on ce...a to si presadi, hoci s tym nesuhlasim, abo ma presvedci ze tak je to spravne...ze spravne je len to co on povie....a ja sa necem hadat...cem aby bolo v pohodke...a potom zistujem ze aj ked ho milujem nie som stastna...az tak ako by som cela...neviem co presne uz urobit bo ked sa nastvem ked sa mi neico nepaci, urazi sa...a jeho tvrdohlavost je nekonecna, on za mnou nepride,skor mna to zacne stvat bo ho lubim, a vysvetlim mu co ma trapi, a preco reagujem tak ako reagujem...no moj nazor je akoby k nicom...mozno az prilis som na neho naviazana,nikdy som to necela,aby sa to stalo, aby som bola na nekom tak akoby zavisla,ale coraz viac do toho padam..poradte ako k tomu pristupovat, dik..

goccia

cim neskor od neho odides, tym viac casu stratis. ale urob to. uvidis, aky krasny pocit zo zivota potom budes mat. ked sa zacnes bez vycitiek zaoberat vsetkym tym, co ti on zakazoval. vztah moze vyzerat aj inak, daj si sancu zazit to.

zahorak

skY--- to nieje laska to je teror rob presne to čo roby on uražaj sa a podobne a uvidiš ako to dopadne tež sa mu to nebude lubit

smajliQa

ja som toto mala 4 roky.... a KED SOM TO prestala trpiet nastal rozchod. lepsie ale po 4 rokoch jak vobec a mat to cely zivot. hlavu hore

skY

...viem ze iba ma to nici...viem ze by to asi tak nemalo byt...preco potom milujeme tych ktory si to nevazia, abo tich ktori nam uz priamo alebo nepriamo ublizuju, nechapem to...najhorsie je vzdat sa toho koho milujete...bo rozum hovori trosku inak...a ci to je laska? no z mojej strany aj ano...aspon u mna stopercent...hoci...

vitaminwater

skY, ja mam tiez nieco podobne doma... nie je to lahke, takze ak nie ste spolu prilis dlho, dobre si rozmysli, ci v takom vztahu ostanes... bude to len horsie a horsie =(((

kafe

skY, dievča :( toto čo tu opisuješ NIE je láska. Láska robí dvoch ľudí šťastných. Tvoj prípad je masochizmus. Ty si dobrovoľne ubližuješ, len aby bol, priateľ spokojný. A ver tomu, že dlho to nevydržíš.. Tak sa nechaj ničiť aj ďalej, ale prosím ťa, nehovor tomu láska.

skY

ano, som pod papucou uvedomujem si to...len najhorsie ze necem ho stratit...a necem robit to co sa mu nepaci, bo viem ze by sa hned zbalil a odisiel...respektujem ho, aj vsetko, len to je to tom ze nemozem robit i to co ma robi stastnou...a vtedy nie som stastna, vysvetlila som mu to ale on aj to ze nemozem robit vsetko, co predtym, kamosi, diskoteky a tak...pivko, ked mam jeho...tiez sa vzdal vsetkeho..pitia alkoholu, hulenia, kamosov vonku...a je doma, ale naplna ho nieco ine...a robi stastnym namiesto toho...len ja som ako bez duse...a to nastrbuje vsetko, dokonca sme sa tak pohadali ze som mu v hneve povedala nech vypadne z mojho zivota,a on ci definitivne...a ja ze ano...uz to bol nadobro rozchod, co ma zlozilo a velmi som plakala znova...pred nim...bolo mi luto ze tak rychlo ce odist...a to bolo len pre moje myslenky...ze sa venuje len inym veciam nie mne a pre taktiez moju ziarlivost nielen jeho...a pre slova, ktorymi ma ponizoval...mozno je to len vysledok mojej nespokojnosti co prenasa sa do nasho vztahu...uz nevim co robit...milujem ho...a nakonec som mu navrhla novy zaciatok, necel uz..ale predsa sme to skusili len ted sabojim ako to bude...:/ cem uz mysliet pozitivne bo vidim co robia myslienky so vsetkym tym peknym co bolo... a ja viem ze som submisivna...len ide o strach ze stratim niekho koho milujem...:/

jajka001_

dobre si pod papucou...a je to tvoja chyba, ze si submisivna, tvojou ulohou je napravit to, dokazat si presadit svoje, dat najavo svoj nazor a nenechat sa obmedzovat. ak sa to nenaucis, kazdy tvoj vztah bude mat tento problem.
ak ta lubi, bude ta respektovat taku aka si. ak ta nelubi, vztah nestoji za to.

Nelina27

sky, takze to je potom este komplikovanejsie ak je aj ziarlivost vo vztahu a s tym prichadzaju aj rozne formy obmedzovania, ak nie si spokojna, nenut sa do toho, pises ze nie si stastna... aj vo vztahu by mal mat clovek urcitu formu slobody, nehovoriac o tom, ze partner by ti mal doverovat, ak si ides neskodne posediet s kamaratmi...