Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co si o tom myslite?Hlavne muzi...

milli11

Ved to. Keby to bola obycajna zena, nebol by to velky problem. Preto radsej nebudem nic od toho cakat. Lepsie, ako byt po tom sklamana. Necham, ako sa to vyvynie.

uhlie

Len davaj pozor, aby ti nieco "neuplynulo". Inak toto je dost blba situacia, lebo keby siel za tebou, tak by si to pokaslal u sefky a teda pracu celkovo.

milli11

Vlastne, presne ako pises, vystartovala po nom presne den po tom, ako nas videla, ako sa spolu dobre bavime a pomahame si. Ty si tusim vazne trafil klinec po hlavicke!

uhlie

milli,

to je zenske spravanie. Ak jeho sefka vidi, ze sa o neho zaujimas, alebo on o teba, tak automaticky zavidi. Je to len robot, ktory zavidi a nic viac. Nevie preco, a ani to co presne chce, len zavidi-ziarli.

milli11

Pre uhlie, 17:37. Alebo nepoviem. Od strachu, ze zacneme spolu chodit a potom ho pretiahne ta zenska. Ja to nechapem, sama vravi, ze je stastna v manzelstve, ze ma skveleho muza a za jeho chrbtom sa lepi na inych muzov. A este k tomu je to jeho nadriadena...

milli11

Pre uhlie, mojmu prvemu prispevku. Zacalo to po tom, ako mu ten kamos povedal, ze "co na nu cumis?" To bolo myslene na mna, lebo "cumel" na mna. Strasne sa zacervenal, lebo ten kamos to povedal dost nahlas. Mne ho bolo aj luto, ale nakoniec je to tak, ze ku mne je taky odmerany a s nim sa nadalej kamarati.
A odvtedy akoby seklo. Aj ked niekedy odzdravi, je to take skor odmerane.
Niekedy si myslim, ci mi to nerobi naschval, ci mi nechce nieco vratit.
On sa na mna uz od zaciatku usmieval a pozeral za mnou, ale mne to vtedy islo na nervy. Nemala som vtedy chut na chlapa a vztah, lebo som bola akurat po rozchode. A teraz sa mi opat paci iny, ktory je aktivnejsi smerom ku mne ako on. Hoci, ani tu neviem, ci ma vobec vyznam si s nim nieco zacat.

uhlie

Mne sa zda, ze sa obaja chovate ako pubertiaci. Normalne je, ze ked sa ti paci, tak prides a nejako mu to povies. Ale plati to aj naopak. Valat po sebe ocami je na urovni 12-14 rocneho decka.