vaha nejde dolu

Príspevok v téme: vaha nejde dolu
evitta

už pekne dlhý čas sa stravujem zdravo, asi tak 7 rokov, žiadne sladené nápoje, alkohol, nič vyprážané, mastné, maslo, smotana, chipsy, hranolky, sladkosti, biele pečivo vôbec, maximálne tak 1-2 zákusky na vianoce, raňajkujem biely jogurt a jablko, cez deň jem veľa zeleninových šalátov, ryžu, mäso len ryby prípadne hovädzinu, občas, tak raz za týždeň aj celozrnné pečivo, pohybu mám dosť behávam, chodím na aerobik, jogu, veľa chodím peši, no váhu mám stále rovnakú 54kg a už dlho nemôžem schudnúť, už neviem, čo viac mám robiť, poraďťe

Sue..

Evitta:ale to uz s vahou nema nic si myslim...skor ako schudnut potrebujes vyformovat a spevnit partie kt.ta trapia,takze k tvojim pohybovym aktivitam prirad nejake posilnovacie cvicenia zamerane na stahna a zadok a ak ani to nepomoze tak podla mna s tym nespravis nic...

evitta

no meriam 165cm, len mojim problemom je, ze mam nesumernu postavu, vsetok tuk co mam je na stehnach a zadku, preto by som chcela strochu chudnut

silvus28

Evitta: ja to robím podobne a viem prečo už nechudnem. Po prvé, už nemám z čoho chudnúť, a po druhé, mám úplne zničený a spomalený metabolizmus z tých večných diét, takže telu stačí aj to málo energie čo mu dávam k prežitiu...