Detoxikacia organizmu - ako si ju urobit? napr.klistiry, colonix.. atd

Príspevok v téme: Detoxikacia organizmu - ako si ju urobit? napr.klistiry, colonix.. atd
Kylie89

Ahojte,

ako si urobim ocistu - detoxikaciu organizmu ? Nasla som nejake navody na internete, ale neviem, ktore z toho zacat a pripadne mate niekto kontakt na nejakeho odbornika, kt. je dobry a nepyta si za to vela penazi, lebo potom mi to pripada ako obchod a nie pomoc..

ten program colonix - citam aj pozitivne, aj negativne ohlasy .. to by bolo aj jedno, kedze pisu , ze maju 60 dnovu garanciu penazi, cieze kupim, pouzijem a ked to neurobi nic, vratia mi naozaj peniaze??

dakujem za kazdu odpoved.

frantiska455

velmi dobry je pripravok Liver Rescue, precistuje pecen a celkovo organizmus, kupujem z netu vitarian.sk su to prirodne tabletky

chorecrevo

Vegetarianska strava, ale rybu zjem, uzivanie probiotik, kazdodenne cvicenie, plus aspon raz za tyzden beh a aspon raz za tyzden plavanie, okrem toho uzivanie vlakniny, bylinkovy caj: benedikt lekarsky, snazim sa pit vela vody, mineralky, cize dodrzat pitny rezim. Toto vsetko ma doslova vytiahlo hrobarovi z lopaty :)

TomasbANO

Ahoj, ja si robím detox každý rok! Zo začiatku som dával deň-dva pôst. Bolo to super. Minulý rok som vyskúšal DetoxActive a je to fakt super ;) Akože samozrejme musíš dodržiavať zásady správnej detoxikácie, ale detoxactive ti pomože aby ti telo aj pocas detoxu fungovalo tak ako má ;) Pozri napríklad na -odkaz odstránený- . Určite tam nájdeš prípravky, ktoré ti v detoxe pomôžu.

Nayrouse

Detoxikujte svoje tělo detoxikačními koupelemi s přípravky z Mrtvého moře.
Společnost Dr. Nona International Ltd. nabízí možnost jak přírodním způsobem řešit své zdravotní problémy formou detoxikace organismu a posílením imunitního systému.

Více o detoxikaci organismu čtete zde:
klubdrnona.blogspot.cz

Produkty zakoupíte v eshopu Nayrouse Cosmetic:
www.belea-fmcosmetic.cz
Zboží zasíláme také na Slovensko.

detoxo

na detox je velmi popularne uzivat zelene potraviny v roznych podobach, skusila som tree3chlorellu, okrem detoxu som aj schudla a aj zdravotne sa mi polepsilo :) takze ano pre zelene potraviny :P