Posadnutosť?

Príspevok v téme: Posadnutosť?
jidojfw

Dobrý deň potrebujem súrne nejakú radu. S mojím priateľom sme spolu už niečo vyše 3 rokov. Problém je však v tom, že som veľmi žiarlivá a neviem si bez neho predstaviť nič. Sme spolu každý deň, bývame v rovnakom meste, ale on tvrdí, že chce mať aj chvíľe pre seba, že napríklad aj 3 dni by sme neboli spolu. Myslíte si že je to dobré? Hovorí že chce mať aj kamarátky, našla som mu aj správy na jednej sociálnej sieti čo písal babám a bolo tam papuľka moja krásna, budem sa na teba pozerať a podobne...Hovorí, že keby bolo medzi nami všetko v poriadku tak by to nepísal. Je pravda že sa tak predtým nesprával a bol príkladný partner, ale ja aj tak neviem, čo si mám o tom myslieť. Neviem či sa mám s ním rozísť, bojím sa toho, lebo viem, že by som bola veľmi nešťastná...veľmi....Predtým ma zbožňoval, miloval najviac na svete a ja som to videla, ale aj tak som žiarlila, ja neviem prečo, možno preto, že som bola vtedy ešte veľmi mladá a je to môj prvý vážny vzťah. Chcela by som, aby ku mne cítil to čo predtým, aby som bola pre neho päť jediná. Budem Vám veľmi vďačná za všetky rady : (

Sue..

nemylis si,ze to trochu prehanas?
samozrejme,ze je normalne,ze chce travit svoj cas aj inak ako s tebou a chce sa venovat svojim zaujmom,priatelom...
to co pisal tym babam je blbe a mohol si odpustit,ale ty tiez nemozes od neho vyzadovat aby pre neho neexistovalo nic okrem teba...

takymto spravanim si na dobrej ceste ho od seba oddohnat...ja fakt nerozumiem ako sa niekto moze az takto extremne upinat na jedneho cloveka...