Aktívne chudnutie na 6 týždňov. Kto ide so mnou do toho?

Príspevok v téme: Aktívne chudnutie na 6 týždňov. Kto ide so mnou do toho?
idem.dotoho.

Dobrý večer, žienky a muži!
Po Vianociach mi toho pribudlo na tele pomerne dosť, nie to ešte tie kilá čo som mala navyše aj predtým. Rozhodla som sa povedať si DOSŤ a začať sa aktívnejšie starať. 6 týždňov mám do jednej udalosti na ktorej by som chcela vyzerať tak dobre, ako to len pôjde. Chcela by som týmto spôsobom nájsť ešte nejakú odhodlanú ženu, ktorá by do toho šla so mnou. Samozrejme, preferujem chudnutie pomocou cvičenia a zdravého stravovania, nie hladovky. Tak, pokiaľ sa nájde niekto, kto by sa rád dal do tohto so mnou, budem len rada. Ďakujem. ;)

Sandy333

idem.dotoho. - rada sa pridám. Som na tom rovnako po Vianociach ako stále som tiež pribrala prebytočné kilá, dá sa povedať, že som si poriadne roztiahla žalúdok a dokážem teraz pojesť neskutočné množstvá jedál. Chcela by som schudnúť, ale nie diétami, ale normálnou a zdravou stravou. Takže budem len rada ak budem mať nejakú podporu...:)

ja:)

ahojky a co konkretne mas na mysli - kolkokrat za tyzden cvicenie + ake (kolko min.denne) + nejaky priklad denneho jedalnicka? mozem sa spytat, kolko mas rokov a kg/cm? :) mozno by to bolo fajn, si povedat, ked ma niekto slabu volu - ako napr. ja, ze 6tyzdnov vydrzim a potom uz budem zvyknuta a zmenim tak natrvalo zivotospravu..lebo menit ju radikalne zo dna na den sa asi neda :( ja mam prave problem s tou volou - obmedzit sladke + vela pit, to je moj problem :((