Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako posilnit imunitu bez liekov?

damila777

Dobrý deň, viem odporučiť prírodnú účinnú náhradu wobenzymu. Napíšte mi na meilik damila777@azet.sk

Mimma

Ano je liek, lenze problem je ten, ze ked je imunita uz ozaj oslabena, tak bez liekov na nohy sa postavit neda pretoze postavit na nohy zdna ju vedia len lieky, vitaminy a otuzovanie to je dobre mozno ako prevencia, ale liecba je o niecom inom, ja som toho vela poskusala kym som sa z problemov dostala :(

Veronator

Skús pozrieť článok od www.polakova.sk . Sú tam celkom dobré tipy. Hlavne treba veľa ovocia, vlákniny a na škodu nie sú ani probiotiká (neviem či sa to berie ako liek v tejto diskusii). Otužovanie tiež nie je na škodu.

zuzi74

Kycera, ale Wobenzym je ZAZRACNY liek, ten vyliecil snad kazdemu na tomto fore imunitu...bez neho to proste nejde:D

Veronika879

S enzýmami mám aj ja dobrú skúsenosť, aj keď najskôr som bola na vážkach, či ešte aj tie vyskúšam, ale urobila som dobre, že som skúsila, lebo posunuli moju imunitu tam kde mala byť. Na správne miesto. :)

Mimma

Na zaciatku roka som este nemala ani len tusenia ako na imunitu ako jej pomoct, ako ju liecit. Odvtedy som sa uz vela naucila, poradila mi kamaratka, ktoru roky trapila imunita, mala ju oslabenu a nic jej nepomahalo, ona sama mi povedala, ze tieto veci bez liekov nejdu

Dienda

Každý máme zrejme iné skúsenosti, ja mám dobré skúsenosti s liekmi, s enzýmami a to ti poviem, že moje problémy ma vytrápili dosť a až lieky mi pomohli posunúť sa ďalej. Vpred a vyliečiť sa :)

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.