Ako posilnit imunitu bez liekov?

tamirilka

...titinka ako si ho uzivala?...kde bol problem ked pises, ze si necitila zmenu?...pokial viem enzymy najma prinasaju vysledky v pripade, ze sa uzivaju dlhodobo!...

9titinka5

mne wobenzin vobec, skusala som viacej krat mu dat sancu a nemozem povedat ze som nieco videla alebo cititla zmenu, ja si kupujem sunday natural doplnky a teraz uzivam od zaciatku korony zvyseny D3 mam az 5000IE k tomu vit C

tatana1378

Tonino geny su jedna vec, to je fakt, ale ako pises stale s tym vieme nieco urobit a to je to podstatne, ze nemali by sme na to kaslat, mali by sme sa snazit aby sme boli fit, aby sme nemali problemy.

tonino

Co sa tyka poselnenia imunity, sklamem vas ale 85-90% imunity je v genoch, ale ten zvysok 10-15% sa da naozaj vylepsit - zit a jest zdravo a striedmo, pravidelne sa hybat na cerstvom vzduchu, mat dostatok spanku. Mozete si doplnit vitaminy a mineraly ale ziadny liek ani pripravok vam imunitu nezvysi, su to nezmysly

Emma3

Na imunitu všeobecne pomáha otužovanie, alebo potom Vitamín C. Ja osobne vždy pred zimou užívam tieti vitamíny www.joalis.sk a nebola som chorá už dlho. Pomáha aj pravidelné športovanie, ale to je na dlho asi :D Ale tohto by som sa nebála, je to na prírodnej báze a je to len doplnok stravy, žiadne antibiotiká

Veroniq16

Dobrý deň,Vaša otázka je ako šitá práve pre mňa.Zaoberám sa alternatívnou medicínou a som pripravená Vám pomôcť.Prisím pošlite mi mail,aby som Vám mohla adekvátne odpovedať.

biatlonistka7

Katinaa dnes by mal posilňovať imunitu každý. Aspoň ja si myslím, že je to veľmi podstatné. Preto my celá rodina na to dbáme.