Ako posilnit imunitu bez liekov?

zuzi74

Ak su zdrave creva, tak imunita funguje bez problemov. Ak imunita zlyhava, tak treba hladat pricinu v crevach a wobenzym k tomu nie je vobec potrebny. Indicke psylium vyborne cisti creva, spalda, celozrnne vyrobky. Staci len trochu rozmyslat a viac sa o to zaujimat a nie sa napchavat liekmi.

rewiev

neya: Strava obsahuje aj prírodné antibiotiká, probiotiká, chemoterapiu, látky potrebne pre imunitný systém... komplet nahradí chemickú medicínu, a je účinnejšia a neškodnejšia. Len tú "stravu" treba poznať.

Bacil kancel

katinaa20/ presne to je pravda! pokial je dlhodobo skusana povoli...ako som pisalav mojom prispevku, denno denne som vystavena chorym ludom v praci

katinaa20

Toto si aj ja myslim, pokial imunita je dlhodobo niecim skusana tak raz proste povoli. Dlho to nevydrzi. A vtedy ozaj je treba na to lieky.
Na imunitu ja beriem Wobenzym, ale uz len tu taku udrziavaciu davku, taku preventivnu aby ma nieco nechytilo aj pri zmenach pocasia :)

neya

ZDRAVA STRAVA TIEZ DOKAZE VELA VECI OVPLYVNIT, ALE JE PRAVDOU, ZE VELAKRAT TO NESTACI, KED UZ JE IMUNITA SAMA O SEBE OSLABENA. PODLA MNA V TAKYCH PRIPADOCH BEZ LIEKOV SA NIKAM NEDA POHNUT :/

jarofres

npo takto, ak mas oslabenu imunitu tak ti urcite nepomoze len zdrava strava cvicenie apodpobne, ale treba urcite vyskusat teerapiu enzymammi, vybre liek wobenzym, ten je super, urcite pomoze

klarik12

mirabelll, ale to mas tak ako aj oslabenie pride pomaly a postupne, len to oslabenie jak postupne ide ako keby sme ho nevnimali alebo ja neviem a spozorujeme, ze je problem az ked uz mame na totalku oslabeny organizmus :/