Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prislo mi to luto :(

Príspevok v téme: Prislo mi to luto :(
Anaja

Mam brata, ktory chodi hravat u nas futbal. Nie je to ziadna vysoka liga, len take klasicke dedinske muzstvo, hraju, myslim, tu uplne najnizsiu ligu. Chodia si tam zahrat chalani (amateri) z nasej , ci susednych dedin. Viem, ze to v tom nie je moc dobry, ale bavi ho to a aspon rozumne travi volny cas.
Vcera som sla domov a v autobuse sedeli za mnou dvaja pani od nas a ked sedite v autobuse sam a s nikym sa nebavite, tak pocujete rozhovory za sebou a pred sebou. No a pocula som ako rozoberali futbal a prisla rec aj na to nase muzstvo. No a spomenuli menovite aj mojho brata (asi si ma nevsimli, ze sedim pred nimi, alebo im to bolo jedno). No a tak hovorili o tom, ze " to ide dolu vodou, ze tam nemame poriadnych hracov a ze ti, ktori maju talent na futbal, ti nechcu hravat a ti, ktori su uplne neschopni, tak ti by hravat chceli. Napr. taky XY(moj brat), tomu to vobec nejde, aj ked je na kazdom treningu, ale aj tak mu to nejde."
Velmi mi to prislo luto. Viem, ze nie je ziaden Hamsik :), ale viem, ze ho to bavi a fakt je svedomity, aj co sa tyka napr. treningov.
Cloveka to vsak zaboli, ked to pocuje z cudzich ust :(.

Len som to chcela zo seba dostat.

lost

Aleeeeee, to su take pivne reci, ti dvaja by ani loptu netrafili :D

Vies, aj keby to bratovi neslo, hlavne aby sa pri tom zabavil a kazdy nejak zacina, nikdy nevies kedy a co z neho bude, mozno raz bude super basketbalista, alebo hokejsita a mozno prenikne do premier ligy :)

Ono je nam luto, ak ma niekto sen a nedari sa mu ho splnit. Ale hold, zivot je uz raz taky, nie vzdy sa nas ciel moze splnit, ale to nie je prehra, nie je to tragedia, zivot ide dalej :)

Nie kazdy moze byt Pikaso (Picasso).. Ale kazdy ma nejake ine kvality ;)

cica3333

:))anaja-to si ani neber k srdcu vieš ako sa hovori po vojne je každy hrdina:))nech si to každy s takychto mudrlantov ide vyskušať,moj otec tiež vie okomentovať všetky zapasy,nikdy však do lopty nekopol,takych odbornikov maš plnu republiku,keby si toto mali k srdcu brať aj profi hrači,tak ver že už sa futbal nehra,,uplne to pusť z hlavy a hlavne to nevrav bratovi,hlavne ak ho to bavi,je to hra pre.b.oha a nejde o život.

doubledog

je predsa kludne mozne, ze mu to proste nejde.
to si netreba brat osobne.

svedomitost a dochadzka na trening je nieco uplne ine, ako vediet hrat kvalitny futbal.

Linguistics

Jaaaj, co si, take reci nepocuvaj! Urcite to poznas aj sama, ze najvacsi treneri a hraci su vzdy divaci :) Lahko sa kritizuje, ked sedis pred TV/na stadione. Je dobre, ze to tvojho brata bavi, tak nech sa tomu venuje. Co ty vies, mozno sa raz paradne vypracuje, a vsetkym 'prajnym' ludom padne sanka ;)