Crest Whitestrips 3D White Professional effects

Eva531

Ja som nikdy nic bieliace nepouzivala a ani nechcem, ale vzdy som velmi obdivovala Rakusanov a Nemcov, ake maju krasne ciste biele zuby. Ja som take nemala nikdy, hoci si uz od 16-tich rokov umyvam zuby po kazdom jedle (teraz mam 30). Nakoniec som zistila, ze v Rakusku ani v jednej domacnosti nechyba elektricka zubna kefka. Pred par dnami som si aj ja kupila elektricku zubnu kefku OralB - Braun, pozuivam ju iba raz za den ako doplnok k hygiene, nenahradzam nou obycajnu kefku, ktoru pouzivam tiez a uz po prvych dvoch - troch pozuitiach ma prekvapil dost velky rozdiel, ze o kolko krajsie a belsie zuby mam teraz, ako som mala predtym. Dokonca podla mojho zistenia ani single kefka nedokaze odstranit zo zubov tolko plaku ako elektricka kefka. Takze som nadmieru spokojna, nasi slovenski zubari elektricke kefky nepreferuju, nehovoria o nich, ale su fakt super!!! Vybielit zuby si nedam iba preto, lebo som spokojna s farbou mojich zubov s takou, aka je.

moisha

aj ja sa chystam si ich objednat a vsetky potreben info som nasla na tejto stranke: -odkaz odstránený- dokonca tam maju teraz akcie a najlepsie ceny co som porovnavala s inym strankami. efekt by mal byt az 1 rok. so spravnou starostlivostou aj dlhsie

danielaaa

aj ja by som ich chcela vyskusat, len neviem ako funguju tie pasiky, to sa nalepia na zuby ci ako? a ako dlho cez noc?pouzivala som bielu perlu a zuby mi to fakt vybielilo, ale vraj tieto pasiky maju vacsi efekt, ma niekto skusenost??