Prvý ťažký rozchod

Príspevok v téme: Prvý ťažký rozchod
patulik11

Ahojte mám 17 rokov možno sa Vám bude zdať že si také niečo zažívam každý deň ako bežná mladá baba.Dnes ma nechal priateľ presne v deň keď sme mali 11 mesiacov.Veľmi ma to zasiahlo pretože sme mali veľmi intenzívny vzťah,boli sme spolu každý deň,poznali sme vzájomne svojich rodičov,obetovali pre seba veľa,aj veľmi veľa priateľov..teraz netuším čo mám robiť,iba plačem a s každým sa hádam.Nezvládam to pretože sme boli na seba dosť naviazaný..prosím pomôžte mi,čo mám robiť,bojím sa že to nezvládnem...:(

bar_bara

:/ poznala som raz chlapca, ktorý mi veľmi, veľmi ublížil a ja som ho milovala. Raz prišla jedna úžasná osôbka a povedala mi že sa to ľahko hovorí ale mám ho začať nenávidieť a že potom na neho už nebudem ani myslieť.
Viem ... dosť blbé ale pomohlo to. Nehovorím ti že to máš robiť, ale ... ;)

innerworld

patulik11 :

sucitim s tebou,ono sa to tazko teraz hovori,ze pride nieco nove,viem,ake to je, ja som s mojim bola 4 roky,teda skoro celu strednu a na zakladku si pomaly nepamatam,takze som mierne v tranze..., este,ze ty si to nemala viac rokov,i ked verim,ze to muselo byt intenzivne,musime verit,ze bude lepsie

lubec

so mnou sa moja laska rozisla po 9 rokoch a dvovod leziem jej na nervi urobil som pre nu cokolvek co som jej vydel na ociach mame spolu byt ale uz nevladzem sa kvoli nemu hadat neviem si najst smer a spravnu cestu

rew

Mimi 56561> ak neopdpisuje a inym sposobom nie ste v kontakte nezostava ti nic ine len sa poucit do buducnosti: 1) nerob veci z dovodu -LEBO CO AK- 2) nevzdavaj sa uplne kamaratok, kamaratov a veci ktore robis rada koli chlapovi..

radka28

patulík: zlatíčko, máš 17 a celý život pred sebou. Ja si pamätám an svoj prvý ťažký rozchod, boli sme spolu 4 roky a podviedol ma...a tiež som to ťažko niesla, pretože som na ňom veľmi lipla...bol to môj prvý chalan a boli sme spolu už veľmi prepojení...čiže viem ako sa cítiš. Teraz Ťa to ešte bude veľmi bolieť, budeš sa ho snažiť kontaktovať, priviesť naspäť k sebe...a urobíš pár blbostí (každý ich robí)...ale časom budeš už len spomínať, najdeš si vlastné záujmy a zvykneš si na to, že Tvoj život je iný. Spoznáš nových ľudí, ešte Ťa aj škola potrápi :) a časom sa dokonca opäť zamiluješ...Cer mi, každý sme si prešli niečím takým, veď všetko musí byť raz prvýkrát, uvidíš, že časom bude lepšie a lepšie...život máš pred sebou a aj toto prvé sklamanie prebolí.

podvedena

Ahoj, mne sa stalo nieco podobne,ked som mala 18. V den nasho 3.vyrocia ma moj frajer nechal pre inu. Bol to moj prvy chlapec a ja som bola tiez jeho prva. Takze rozchod ma velmi ranil. Povedala som mu, ze verim, ze sa ku mne raz vrati a ze ho budem dovtedy cakat. Velmi som trpela, velmi. Kazdy den, kazducku minutu som nanho myslela a utapala som sa v slzach. Vedela som, ze je s inou a velmi ma to ubijalo. Ak by sa ku mne vratil, bola by som ochotna vsetko hodit za hlavu, na vsetko zabudnut a znova mu verit. Cakala som dlho, az som sa dockala. Vratil sa ku mne. Bolo to ale po 1,5 roku cakania. Po takom dlhom case sa uz moj vztah k nemu uplne zmenil. Hnusil sa mi a nas znovuobnoveny vztah nevydrzal dlho. Nemohla som ho citit, nenavidela som ho za to, co mi spravil. Laska sa zmenila na nenavist. Porekadlo, ze od lasky k nenavisty (a naopak) je len krocik, ma nieco do seba. Zakratko sme sa rozisli. Tato moja skusenost ma poucila: Nikdy viac sa nebudem trapit pre ziadneho chlapa,ktory ma opusti. A nikdy sa uz tak neponizim, aby som nevernikovi, ktory ma podvadzal, slubila, ze nanho pockam. Nikdy viac.
Tebe by som poradila - nestrat svoju hrdost. Nepoddavaj sa mu a neslubuj mu, ze nanho pockas.Nezasluzi si ta. Iba ak by sa ti prisiel na kolenach ospravedlnit za to, co spravil, po par dnoch (nie po 1,5 roku).

elsa5.5

mimi,máš len 15 rokov a na nejaké vzťahy dosť času,mňa by zaujímalo čo takéto deti respektíve mládež očakávate od takýchto "vzťahov"?ved to je taká detská láska,ktorá nevydrží!venuj sa škole a ten priateľ sa neskôr určite objaví,nie je sa kam ponáhlať,nič ti neutečie:)

leaaa

Mimi, preco to lutujes? Za prve mas len 15, za druhe si vravela, ze ti nieco vravi, ze to nie je ten pravy, za tretie, uz od 15-tich kvoli niekomu sa vzdavat priatelov? Necenis si samu seba. Prepac, ale take este budes x-krat riesit v zivote a ked sa casom vratis spomienkami k tejto chvili, budes sa nadtym len smiat, pretoze budes riesit a zazivat ine problemy vo vztahu. A tieto budu banalne. Hlavu hore, dievca, ved zivot este len zacnes zit...vsetko mas pred sebou a bude toho ovela viac a ovela tazsie chvile pridu, s ktorymi sa budes musiet popasovat. Vela stastia

Mimi 56561

Ahojte mam 15 . Mala som chaalana s ktorym som chodila pol roka aj ked to bol vztah na dialku .. Fungoval nam lenze mne nieco howorilo ze sa snim mam rozist lebo newiem ci si nenasiel novu a som sa snim rozisla ...Teraz to lutujem lebo neni uz cesta spat ..a uz mi ani neodpisuje . ani nci je na mna asi nahnevany .. strasne mi chyba kvoli nemu som sa vzdala vsetkeho aj kamaratiek .. Newiiem co mam robit ?? Pomozte mi !! prosim