Aký Bio šampón, sprchovací gél, telové mlieko

Príspevok v téme: Aký Bio šampón, sprchovací gél, telové mlieko
Mandyli

Prosim poradte mi nejaky kvalitny bio sampon, sprchovaci gel a telove mlieko, po ktorych nevznikne ziadna alergicka reakcia alebo ma nezacne svrbiet pokozka a nebude sucha.
Zatial mam tieto typy, na ktore som pocula celkom chvaly:
- body lind
- anne lind
- sampon z morskych rias, ceramidovy a lipovy sampon
Dakujem za vase rady.

.

Mandyli= Tinusacka a ešte neviem aké iné mená, rovnaká IP adresa, rovnaká propagácia kozmetiky Annemarie Borlind.
O čo ti a vám ide? však si ten ceramidový už vyskúšala. Už prestaňte vymýšľať témy a balamutiť ľudí. Nepáči sa mi to! a už z princípu túto kozmetiku hoci mám rada prírodné veci neodskúšam !

baculka 13

Ahoj Mandyli,
nechcem robiť propagáciu Annemarie Borlind, ale ja a aj moja rodina mame problémy s telovými, pleťovými, vlasovými prípravkami, čo je vyčerpávajúce stále liečiť nejaký dôsledok prípravku na naše telá. V lekárni som sa posťažovala a odporučili mi Annemarie Borlind. Je to prírodná kozmetika a zatiaľ pre nás super. Vyskúšali sme rôzne prípravky a dokonca aj pre malé babätká šampón a telové mlieko a malá je ok . Je to dosť drahá kozmetika, ale majú často rôzne akcie. Povedzme si však, že všetko čo je dobré je aj drahé. Tak porozmýšľaj.

Mandyli

dakujem Vam dievcata...laveru a weledu som neskusala. popozeram si o kazdej jednej aj tej annemarie borlind na internete, porovnam ceny a rozhodnem sa :-)
alenka - a aky sampon, telove mlieko a sprchac si vyskusala?

alenka5454

Hej, ja to mam odskúšané, mliečka krásne voňajú, nemusíš sa báť, že by si reagovala na to aj keď si citlivá. Šampóny od annemarie len chválim. Veď kúp, vyskúšaj a uvidíš. Ja som spokojná.

kvaki

Lavera si skúšala? alebo Weleda. sú to prírodné produkty, ja ich považujem za kvalitné, ale asi musíš vyskúšať, čo ti bude lepšie.
Z Lavery je veľa druhov šampónov, sprcháčov, krémov - krémy sú rôzne, aj veľmi jemný vyslovene pre alergickú pleť. Aj weleda má toho kopec. Alverde používam aj ja, ale len z núdze, lebo je to lacnejšie, tie vyššie spomenuté sú asi kvalitnejšie...

Mandyli

dakujem Lenka :-) s Neutrogenou moc nie som spokojna, Alverde som mala telove mlieko, celkom som bola spokojna. Hladam nieco od tej istej znacky.
Nema niekto skusenosti s tymi produktami co som spomenula prosim? Je to vraj certifikovane bio, ja som dost nachylna na nekvalitne produkty na telo a zo samponov mam rychlo lupiny a svrbi ma pokozka.