Medicína - uchádzači 2011

ledo

hlavne je u mna jak to bude s tymi prachmi, ked bude na UK extra vyssie skolne tak na to dlabem. ak by ste niekto vedeli jak to je na SZU a UK, pls napiste, fakt by to pomohlo.

michellka

myslim ze modelovky na SZU nie su..tiez sa rozhodujem kam poslat prihlasku..ale asi stavim na modelovky cize Komenskeho :)

ledo

zdravim, ja chcem ist tento rok na prijimacky do BA, len neviem ci na SZU alebo na UK, musim uz platit. a je pravda, ze na SZU sa plati 600eur za prekrocenie studia a na UK az 1500? ako su tie skoly na tom? hlavne SZU, lebo vacsina ide na UK. ci neviete ako to je? uz sa krati cas na podanie prihlasok. :(

adkkka

ahoj, kde môžem zakúpiť podklad na szu?...a potom tie otázky sa z toho stačí naučiť či robia aj obmeny?..a vedeli by ste my povedať aký je tam spôsob hodnotenia testov?(tiež môže byť viac správnych odpovedí ako je to na UK, a za nesprávne body odčítajú atď..)

Laurina22

Maoam lebo nie vsetkemu sa da rozumiet.Proste to je 2000 otazok,nemas cas porozumiet vsetkym tak sa proste naucis vysledok.

Vela mojich znamych uz lekarov mi povedalo,ze takto sa tam dostali

Nemas sancu to zvladnut inak

Ja som sa tiez biflila hlavne ku koncu a biologiu som urobila na 99%.Skoda ze chemiu som pokazila,takisto sa stahovali body za zle odpovede.

mikinka1

JA tym otazkam chapem...nebiflila som sa ich naspamat, mozno naozaj iba par vynimiek a to tak10 z tych 3000... ucila som sa hlavne na maturitu, nielen z uvebnic,ale hlavne z poznamok co nam davali ucitelia, ale to zavisi od skoly...mysme mali celkom dobre zaklady a vyzadovali od nas aj nieco naviac, kedze ratali s tym ze chceme ist na maturitu. Az po maturite, cize po maji som sa zacala ucit testy, cize asi taky mesiac...a to uplne staci,lebo to vsteko dovtedy aj tak zabudnes! treba si to rozumne napllanovat, napr. kazdy den 100 otazok, a toto naplanovanie dodrziavat, lebo ekd sa mi nakopilo na den 300 otazok, mala som v tom chaos ! :)

ajajaja

ja len chcem poradit,tiez som sa pripravovala z tych testov, ale mala som dve sady , jednu zvyraznenu ,druhu cistu no a tu cistu som pouzivala na testovanie sa , vzdy som si urobila test zo 100 otazok a vyhodnotila....bodovnanie je najlahsie pochopitelne takto : zaklad mas 800 bodov, za kazdu zlu odpoved mas -2, za kazdu dobru si neodrataj nic.ako zla odpoved sa definuje: oznacenie vyroku,kt.neplati ; neoznacenie vyroku,kt.plati.vela zdaru

neviem_

mikinka, cize to bolo tak ze keby si netypovala a v otazke co si nevedela by si nechala nevyplnenu tak ti nestrhnu body?
ziadna odpoved= 0 bodov
teda ze zla odpoved= body dole
???
a este som sa chcela spytat uchadzacov, odkedy ste sa aktivne pripravolali? chodite aj na nejake doucovania, ucite sa len z otazok na prijimacky a gymnazialnych ucebnic alebo? ...mam este 2 roky cas a ucim sa gymnazialne ucivo, z biologie aj naviac. je to malo? kde mam zacat? vobec sa nevyznam :/