Medicína - uchádzači 2011

Hannah7

ja sa chcem spytat ci je potrebné ked chce ist znamy na medicinu ale nestuduje na gymnaziu a nebude mat maturitu z chemie a biologie ci je to potrebne na to aby sa dostal na LF alebo staci aby natestoval dobre? Dakujem

Pikachu

To accumbens.

No... neviem,ti ta LFUK v BA je az taka zla...V Martine som nestudoval, porovnat neviem, ale fakt je ten, ze co sa pamatam, tak pocas studia do Martina odchadzali ti, co to v BA nezvladali...

K buducim uspesnym uchadzacom len tolko, ze uroven skoly bude vzdy zavisiet aj od toho, aku ju vy budete chciet mat. Castokrat aj mna napadlo, ze mohol som sa snazit viac, mohol som od vyucujuceho chciet viac. Preto, budte aktivni, pytajte sa a ziadajte kvalitu.

Pikachu

To accumbens.

No... neviem,ti ta LFUK v BA je az taka zla...V Martine som nestudoval, porovnat neviem, ale fakt je ten, ze co sa pamatam, tak pocas studia do Martina odchadzali ti, co to v BA nezvladali...

K buducim uspesnym uchadzacom len tolko, ze uroven skoly bude vzdy zavisiet aj od toho, aku ju vy budete chciet mat. Castokrat aj mna napadlo, ze mohol som sa snazit viac, mohol som od vyucujuceho chciet viac. Preto, budte aktivni, pytajte sa a ziadajte kvalitu.

martina55

A est eby som sa vás chcel aopýtatť ako sa učíte tie otázky? ucite sa to podla knih alebo sa ich biflujete?? ja už nvm ako sa ich mám učiť raz sa biflujem raz idem podla knih a tak :-)

martina55

Ahojte no ja sa tiež chystám na medicínu takže sa trápim s otazkami :) chodim na prípravny kurz na komenského ale mam pocit že je zbytočné,,,a mohla by som ťa Laura 22 poprosiť o mail?? chcela by som sa niečo opýtať. Ďakujem :)