vysmev:-((

majda1

Milá Janka, podľa toho čo píšeš a jedná sa o chlapcov ktorých poznáš/ v tvojom veku/ ti môžem s určitosťou povedať, že sa im páčiš. Žiaľ oni sú teliatka ktoré nevedia dať záujem najovo inak iba tak stupidným spôsobom. Jednoducho si ich nevšímaj.Určite keď stretneš z tej bandy len jedného tak sa pozerá do zeme a páli ako strela. Žiaľ tie teliatka musia s toho vyrásť, nás chalani bili a šklbali za vlasy a mysleli si že tým niečo dokazujú, sú to jaskynný ľudia tak ich tak ber - z rezervou.

bebeee

pises ze sa pekne obliekas..mas super postavu..mnohe baby by ti zevideli.Jednpducho si neveris?..a prečo? kvoli tym par debilom, kt. sa robia velkymi preto, aby posobili dôležito? pozri, na mne sa ties smeju (som bleda, zacali sa mi robit vyrazky, male kozy:-D...neobliekam sa nieko fesne- a je mi to jedno..ja som so sebou spokojna), je mi to jedno..ignoracky sa na nich pozrem a to postači, ked zacnu buzerovat, nieco im na to poviem nech si nemYslia že budem ticho. Jednoducho je to o sebavedomi. tak hlavu hore a ver si! to zabere

iris.

o tej bledej pokozke napises tiez ty?
tak si zavolaj par dobrych kamaratok a spolu nech ti pomozu vybrat z tvojho satnika veci,co ti pasuju a v ktorych vyzeras dobre. tie,co ti nesedia dobre,tie nenos.niekedy sa dievcata neoblecu dobre,a ak to naozaj nesedi,tak ony ti v tom poradia. ak sa budu napriek tomu smiat,tak ich ignoruj a prejde ich to.

janka1

ja neviem:-( vzdy ked ich stretnem, tak len mi nadavaju a robia si srandu.minule sa smiali mojim nohaviciam:-((mala som oblecene normalne moderne rifle .. ja neviem ale preco

janka1

Mam blond vlasy,postava akurat ani chuda ani tucna, vyska 167 cm..niektori ludia hovoria, ze nie som skareda, ja si myslim ze som..a ked oni sa mi smeju tak ma to trapi:-( lebo uz neviem co mam robit:-(

iris.

a ako vyzeras, janka1? nemyslim si,ze zle,len mozno treba urobit nejake male zmeny. nepremyslala si o tom? alebo mas nejaky hendicap? postihnutie? ak ano,tak to mi ver,ze len chudaci a plytke osobnosti to dokazu robit.