Balzam na vlasy proti lamaniu?

Zuziiik

mne velmi pomohol po porode ked som mala problemy s vlasmi ceramidovy kondicioner z lekarne. v drogerii som nasla iba normalne repair balzamy a pripravky, ale tie som pouzivala aj 2 mesiace stale a ziadna zmena, tak som radsej kupila nieco z lekarne a pomohlo.

misheliiiiik

no možno skúsim, ale teraz si chcem kúpiť normálne nejaký z drogérie, ale neviem ktorý je dobrý, mala som žltý Gliss kur, ale nejak extra mi nepomohol, tak chcem skúsiť niečo iné proti lámaniu. Ešte nejaká rada?

baculka13

My s dcérami máme aj dlhé aj krátke a kučeravé vlasy. Vyskúšali sme rôzne kondicionéry, ale jednej z nás boli dobre, druhej nie veľmi. V lekárni som videla leták a aj pýtala som sa čo je to za kozmetiku Annemarie Borlind a počula som len chvály. je to v prvom rade vraj skutočne prírodná kozmetika, lebo niektoré značky iba o sebe tvrdia že sú prírodná, ale majú konzervanty a ľudia naďalej rôzne kožné problémy. Majú svoju webovú stránku : -odkaz odstránený-, tak sa pozri, či ťa niečo neosloví. Sú drahší, ale čo je kvalitne je aj drahé, tak to v živote chodí.