alkohol vs antibiotika

Príspevok v téme: alkohol vs antibiotika
blba-choroba

alkohol s antibiotikami asi nie je najlepší nápad však?
poprosím nejaké skúsenosti...
posledná skúška... treba to nejako osláviť a ja ako na potvoru teraz ochoriem...
zrejme si budem musieť vystačiť s pivom čo mi až tak nevadí, ale otázka je koľko môžem aby som to v zdraví prežila? :D

lizinka

ja som mala predpisane antibiotika na tri tyzdne a chcela som ist na festival, tak sa pytam doktorky, ci si mozem na festaku dat aspon pivko na tie tabletky a povedala mi, ze par piv mozem...ze by mi to nemalo uskodit, este sa smiala, ze to vravia vacsinou len chlapom, aby nechlastali :D

casanta

A co si cakala ze ti tu napiseme, ci poradime? A kazdy organizmus je iny, mozno tebe spravi aj pivo zle v kombinacii s antibiotikmi.

blba-choroba

božínku veď sa do mňa hneď nemusíte púšťať... len som chcela vedieť názory lebo som počula že niektorým po pive nič nie je.
áno dokážem sa zaobísť bez chľastu si predstav...
no to mi je fakt novinka že pivo je alkohol...
radšej som si prečítala na iných fórach SKÚSENOSTI kto aké s tým má, bolo mi to dostatočným varovaním tak piť nebudem
tak môžete pokojne spávať, idem si vyzdvihnúť rezervačku zo záchytky...

denka23

a sak si kludne daj.ak sa chces opit z jedneho piva.navyse to moze narusit ucinok antibiotik a nabuduce ti uz tieto nezaberu.

casanta

To nemyslis vazne!aj pivo je alkohol, to ti je alkohol prednejsi ako tvoje zdravie?!Nechcem moralizovat, ale jednoducho nechapem...