DIXI brezovy šampon na rast vlasov?

krtkosk

Kvalitné sú Slovenské šampóny radu DIXI, dajú sa objednať aj cez internet, stačí si ich dať do vyhľadávača, napríklad google, sú aj na rast vlasov, aj na mastné vlasy, aj na melírované... Myslím, že si každý nájde ten svoj a ak si niekto nájsť nevie ako smajliqua, tak proste nevie, čo potrebuje. Môže kupovať drahé žbrndy :-))

blond1

je lacný a dobrý. Ja ho používa už niekoľko rokov a som spokojná. Občas si robím aj olejové zábaly zo 100% čistého za studena lisovaného mandľového oleja. Ak si ho votrieš do pokožky po umytí vlasov s Dixi šampónom, perfektne ti pokožku hlavy zhydratuje a zároveň výrazne zlepší kvalitu vlasov,lebo vyživuje a hydratuje vlasové korienky do hĺbky, dodáva vlasom výrazný lesk, obnovuje ich elasticitu a prirodzenú pevnosť.
Pokožku hlavy upokojuje, hĺbkovo hydratuje a ochraňuje ju pred nadmerným odmastením, čím zabraňuje vzniku suchých lupín.
Mandľový olej je aj najsilnejší prírodný stimulátor rastu vlasov. Tak to skús skombinovať.

carey

no co ja si pamatam ked som bola mensia do tych 15okov asi som pouzivala ten dixi brezovy, viem lebo mamina len ten kupovala a mala som velmi huste a pekne vlasy od neho...ale viem ze sa po nom tazko rozcesavaju vlasy... kebyze nemam melir tak mam stale take pekne, ale zas treba nieco aj obetovat

1cokoladka1

Ja tento šampon veľmi obľubujem.Je prírodný takže si myslím že má pozitívny vplyv aj na rast vlasov.Ja som si to osobne nevšimla,ale okolie mi asi po 2 týždňoch používania hovorí,že mám nejaké dlhšie a hustejšie vlasy.Tak niečo na tom asi bude ;)...a určite treba použiť nejaký balzám alebo kondicionér pretože sa ťažšie rozčesávajú

brontanaska

treba ist na luku nazbierat zihlavu, urobit si zapar a premyt si vlasy s tym stale ako si umyvate. mne zhustli a to mi vypadali 2/3 mojich povodnych.

User_37597

a ked vam poviem ze po stanke rychlo rastu vlasy ostite si kecku? :D
ne sorry ale tak je to vtipne ked niekto veri tomu co slubuju reklami.ako vyzorovo vam pomozu sampony ale na rast a hustotu neni ani jeden :)

nihi :)

sfasg zabil/a :D

ja som tiez spokojna s dixi zihlavovym, mozno pomaha aj na rast, ale nejak to neviem odsledovat :D