neviem ako dalej

Príspevok v téme: neviem ako dalej
dadiccek

ahojte ,, neviem co robit sme s priatelom rok a pol spolu ,, teraz prednedavnom ma podiedol prepacila som mu to ,, rozchadzame sa stale uz sme sa rozisli apson 20krat ako sme spolu a to vzdy on ,,, povie mi hocico ,, predtym bol mily a tak a teraz ja neviem ,, rozisiel sa so mnoi neboli sme spolu tyzden ,, ja som za ten cas bola vonku s jendym chalanom a celkom sa mi paci ,,, ale s nim sa poznam uz dlhsie ,,, neviem co to s tymto priatelom ma vyznam,.. odkedy som s nim velmi som schudla a fajcim stale ked sa pohadame ,, a ked sa pohadame on ide prec a ani sa so mnou o tom nechce porozptavat ,, minule sme sa pohadali a on isiel prec volala som mu kde je a on ze ench sa nestaram a ze uz nepride lebo sa neviem chovat ,, ale je ku mne aj mily prezila som s nim to najkrajsie co som kedy s njekym ,,ale tieto vecne rozchody ma nicia ,,, chce aby som sa k nemu vratila ale aj tak sa uz nechova ako predtym ,, uz sa chova ako keby ja mam behat za nim a tak ,,, milujem ho ale neviem ,, este ked si pomyslim aj ze ma podviedol a tak ,, a este k tomu je nadalej takyto asi to uz nema vyznam aj ked ma to velmi mrzi ,, ale asi uz by sme mali zacat bez seba odznovu ,,

roko

Nieco podobne zazivam ja teraz bol som presne taky isty ako on ale nepodviedol som nevedel som si vazit to co som mal . Boli sme rozideny ale mal som snahu vsetko vratit spet a zmenit sa dostal som facku do zivota a to taku ze jeden den som bol milacik a na druhy som sa dozvedel ze ma druheho aj ked sa snazim vsetko navratit spet a aj som sa zmenil tak uz je to jedno ale ked ti mozem poradit daj mu aj ty facku do zivota nech sa restartuje a vazi si co ma a ak mu to je jedno tak to laska neni je to len zvyk drzim palce.

smajliQa

nie si ziadna handra ani chudera, aby si toto trpela. clovek casto krat zabuda na to zle, a postupne mu ostavaju len dobre spomienky, a potom mu je luto rozchodu, ale ty sama najlepsie vies, ze to nema zmysel, a si v podstate uz rozhodnuta, len to potrebujes pocut od nas....