namesacnost ?

Príspevok v téme: namesacnost ?
qq1

ahojte, dnes v noci sa mi stala zvlastna vec, na ktoru si ani ja sam nepametam. vraj som hrozne krical na cely dom az som zobudil nasich ktori hned dosli do izby ze co sa deje, ja som vraj sedel na zemy uprostred izby a vykrikoval nejake nezrozumitelne veci ked sa ma opytali ze co sa deje vraj som vstal a lahol si bez slova do postele. som z toho dost v soku, mal som v minulosti pripady ze som sa dezorientovany zobudil mimo postele a par minut nevedel kde som ani co som ale nikdy o tom nevedel nikto iny. je to v poriadku aleo by som mal nato vyhladat nejaku pomoc ? vcera som nebol opyty ani nic podobne a stalo sa to asi hodinu po tom co som si lahol.

vlasto

ja som tiez byval namesacny, ale tak mozno do 15 rokov a potom to skoncilo....prejavovalo sa to chodenim po izbe, vyskocenim na nocny stolik, dost casto som sa rano zobudzal s hlavou na opacnej strane postele, alebo som spal na zemi, krical zo sna....a najhorsie bolo ked sa mi stale snival jeden a ten isty strasidelny sen bol som po tom sne tak vystraseny ze som az plakaval.....ale chvalabohu je to uz za mnou....teraz niekedy minuly rok som mal taky sen, ze som videl nejakeho mrtveho a pozrel sa do jeho strasidelnych oci, to ma vylakalo a zobudil som sa akoby napol zobudeny/zaspaty, niekde pomedzi tym. V tom momente som vnimal ze sa mi oddeluje duch od tela, strhaval sa mi od hlavy bolo to dost citit, lebo chcel vyletiet prec z tela. Aj chvilu vyletel ale potom som ho normalne ovladal a vratil spat. Kedze som si tento zazitok chcel zapamatat, lebo bol pre mna novym, tak som sa chcel normalne prebudit, ale musel som trosku pohybat telom, aby sa do mna duch opat poriadne usadil, lebo stale chcel vyletiet. Po prebudeni mi normalne srdce bilo. A chcel by som to este zazit. Cital som ze je to mozne vyvolat aj umelo - astralne cestovanie, ale su tam popisane dlhe postupy, co sa mi nechce robit. Poznate niekto nejaky jednoduchy navod ako na to?????

bibi123

moj frajer je sem-tam namesacny, uz som sa velakrat zobudila, ako prenasal veci(monitor, DVD prehravac,... minule som sa zobudila, ako sa snazil vytrhnut telku zo steny;O))), vraj ako decko, ako namesacny vysiel z bytu a zobudil sa ako mu je zima pred domom:O))) aj mi sem-tam krici zo spanku, ja ho vzdy budim, s tym, ze sa mu to len snivalo... aj psicek mi casto plakava pocas spanku alebo vrci, toho budim tiez:O)))
myslim, ze to nie je skodlive, len treba dbat na bezpecnost prostredia, ako pisala jajka..

simonečka

aj ja som byvala namesacna, behala som po izbe prenasala veci a vzdy ma sestra pozorovala a povedala mi ze si mam lahnut tak som isla naspat do postele..ale to som bola mala, zrazu to prestalo a teraz uz vobec nic.

levanderka

mohol to byt aj nocny des.maju to skor deti.ak sa to bude opakovat treba ist na neurologiu, lebo to moze mat suvis s nieicm inym.alebo je to fakt len namesacnost:)

jajka001_

niektori ludia byvaju namesacni. s tym nic nespravis. nech vasi na teba davaju pozor a ak byvate na poschodi, zatvarat okna ci v zime ci v lete, nech si nezmyslis skocit z okna.