Medikal Centrum Nitra alebo Chironax Medicentrum Piešťany?

kittykaty

Aha, viem kde je kniznica. Ja rozmyslam ze si to dam asi az na jesen, teraz robim vodicak a nechcem chodit do autoskoly s monoklom :/
Ja ked som bola na tu elektro, tak mi kozna predpisala framikoin puder a detsky puder batole a to som zmiesala a tym potierala. Hmm neviem, ale myslim si ze kamilkami alebo repikom nic nepokazis..
A vdaka ze si sa ozvala

cievka tvar

ahoj chironax je na školskej ulici ..na tu ulicu môžeš ísť z ulice dominika tatarku.... na tej ulici je aj mestská knižnica :) ja som bola v pn prvý krát a trafila som sa :) podľa mapy :)taká šedo zelená budova a mala by si čo najskôr zavolať lebo už mne vravela že teraz ....som prišla práve včas.. už koncom apríla maj.. to už je slnko ----------
aj ja mám pod okom :) tu cievku :D teda mala som teraz mám modrinu :D a ešte som si kupila krem na opalovanie s faktorom 50.... to mi vravela a mám sa vyhýbať slnku teda slnečné okuliare... a ten krem... ale zabudla som sa spýtať že teraz ked tam mám takú modrinu či si to nemám nejakou mastičkou potierať alebo nejakými kamilkami alebo tak asi asi nevieš?

kittykaty

Prosim ta, a kde to mas? bo ja to mam pod okom a neviem ci mi to urobia, kedze to mam blizko oka. ale hadam ked mi urobili to elektroneviemco, tak aj laser urobia. skusim tam zavolat, co najskor, kym nieje ostre slnko. Ja myslim ze to je dobre, ze tam mas modrinu, aspon sa rozrusilo to postihnute tkanivo a malo by sa to zacelit pekne. Inak kde je ten chironax? piestany poznam ako svoju dlan ale kde sa ta budova nachadza, nemam ponatia...

cievka tvar

ahoj ja som bola v piešťanoch v chironax... :) nooo nevie ti povedať lebo teraz to mám opuchnuté... a fialovo čierne :D :D taký kruh... bolo to veľmi rýchle a ani to nebolelo.. iba také blesky som postrehla... ako keby teda :) tak uvidím do 10 dní by mi to malo zmiznúť teraz je to veľmi nepekné... mám sa vyhýbať slnku natierať si to faktorom 50..... no vieš až teraz ma objednala.. ved ked som tam čakala tak veľa ľudí tam bolo ... na botox a tak.. takže asi je tá doktorka veľmi dobrá :) uvidím napíšem o 2-3 týždne...

kittykaty

ahoj, super a to len raz si tam bola?? a kde si to bola, v PN ci v NR? prepac ja som si nevsimla,ze si tu predcasom pisala, inak by som ti poslala mail. ja som bola na tej elektro aa mala si pravdu, nic moc..

cievka tvar

ahoj :) tak práve dneska som bola na tom laery... doktorka bola veľmi milá... a spravila mi to hned za minútku.. bol to ako keby taký blesk... spravilo mi to ako keby modrinu dosť čiernu ale to mi má do 10 dní zmiznúť .... a platila som len 10 eur.. čo som čakala omnoho viac ... tak s pozdravom

cievka tvar

ahoj... no práve som tam volala na tel. č. 0903405522 a popýtala som sa na to .. že len za sedenie ako konzultáciu si pýta 17 eur... a laserom ak je to jedna cievka okolo 17 eur... takže ak by to bolo takto tak by som to mohla predýchať... mohlo by mi to zmiznúť :( ..... a objedná ma až niekedy v polovici marca... tak ak chceš napíš mail.. a potom ti odpíšem že ako to prebiehalo a či to vlastne zmizlo :)

kitykaty

Ahoj, no pytala som sa dnes. Kozna mi povedala, ze laser v tom centre v PN stoji okolo 50 € za jedno sedenie. Ze ak tam budem chciet ist, mam ist za Dr.Verešovou. Ja neviem, je to pre mna velmi vela penazi. Uvidim, ked sa mi zahoji toto dnesne, a pojdem este raz, aj ked mi to zmizne len trochu, budem rada. Prosim daj vediet, ak pojdes na laser, ci ti pomohol a na kolko sedeni si musela ist.

kitykaty

ja neviem, ci prave do toho centra, ona ma posielala najprv k inej koznej,(ktora sidli v nejakom centre, nepamatam si nazov, ktory mi povedala kozna) ja neviem ci je v tom Chironax centre, ale myslim ze Piestany su male na to, aby tam boli nejake dve centra. dufam ze chapes co myslim, nejak sa neviem s toho vymotat :)
Tak sa zajtra povypytujem koznej, idem tam poobede, tak navecer sem napisem