Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dieta pri candidoze

Príspevok v téme: Dieta pri candidoze
surea

dobry den vsetkym,

chcela by som poradit ako postupovat pri diete na candidu, pretoze v tom mam dost velky chaos.

niektori autori odporucaju jest len zeleninu a maso, vajcia, avsak mam doma dve knihy, ktore hovoria, ze napriklad aj take celozrne obilniny su v pohode dovolene.

tak ako to vlastne je a co by sme my postihnuti candidou mohli jest?

zalezi to na mozno na tom, nakolko je candida u cloveka premnozena??

u mna sa candida prejavuje hlavne nafuknutym bruchom, plynatostou, vytokmi a svrbenim usi.

mozem teda jest obilniny alebo nie?

musim este spomenut, ze som pred mesiacom skusala 7 dni jest iba celozrnu ryzu - plynatost prestala, nafuknute brucho zmizlo, ziadne negativne ocistne reakcie som nepocitovala. avsak vytoky ostali... dnes uz opat jem celozrne pecivo a vyrobky z bielej muky, jedine co som vylucila su sladkosti a plyny aj brucho ako v 5. mesiaci su spat :(

zacala som uzivat citricidal a kokosovy olej ako radi RNG, tak uvidim, ako bude vysledok.
odporucili by ste aj nejake enzymy?

Poradte prosim. Vdaka.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.