Porodnica Galanta

Laurina22

Prepac,aj ja som myslela gynekologiu.Nie vsetci su podla mojho nazoru dobri lekari.Nie s kazdym mam dobru skusenost.Ale samozrejme,zalezi aj od situacie.

Elama

Ja som rodila v Galante v decembri 2010, takze nedavno a rada nad zlato, kvalitny porodnik je to, co oceni kazda mamicka. Ja som si tiez zazmluvnila svojho gynekologa. Som prvorodicka a kontrakcie boli necele 2 hodky a porod na druhu kontrakciu teda do 5 min s minimalnym nastrihom. Ked uz mate babo pri sebe, je vam jedno, kde ste a to som rodila na Vianoce :) Co sa tyka porodnice, no izby urcene pre mamicky s rizikovym tehotenstvom su dost bieda. 4 na izbe a na WC sa ide cez cakaren plnu ludi. Odporucam ist do porodnice az ked, zena naozaj citi, ze je cas. Bo ked ste uz na prijme a gynek. usudi, ze to este potrva, tak vas domov uz nepustia. Ked som sa dostala s dcerkou na dvojku, tak to bolo podla mna fajn. Cistota bola, sprcharen trosku plesniva na strope:) Ale snazili sa ju drzat cistu a celkom dobre vyzera. Starostlivost o babatka je maximalna a vacsinou su sestricky ochotne poradit. Jedine co mi vadilo je, ze maju tam dost chaos a ked pride primar, citite sa ako v zenskej vaznici :) Sestricky z novorodeneckeho stale pobehovali a budili nas, lebo stale daco chceli s babatkami a nevedli sme, kedy zase pridu, ale tak to je mozno vsade. Strava bola roznoroda, polievky ok a hlavne jedlo? mne tak kazde druhe chutilo. Vacsinou suche vecere, tak sa pripravte na pastekovy doping :)) Asi tolko z mojich dojmov, ale sla by som do Galanty opat. Inak byvame v BA, ale povodom Salanka, tak preto Galanta

zuzkas

laura áno,ona bola niekdy aj na chirurgii,takže asi je to tá istá.má také rovné vlasy,väčšinou v cope,má také akoby melír a je chudučká výška okolo 165-170 a nemaluje sa.strašne sa robila dôležitá,ale skôr naňu nadávali,ako ju chválili...

Laura22

Zuzkas co si spominala tu pani lekarku blondinku bez atestacie nuz neviem,ci je to ta ista ale aj ja mam s takou skusenost,na natiahnutu achillovku mi mila slecna dala sadru na 4 tyzdne...:-)

Ale zase co sa tyka gynekologov,nepocula som vela zlych ohlasov,ono sa to tam troska zmenilo,resp.prisli lekari novi,zle ohlasy pocujem skor na tych starsich lekarov,niektori tam uz tusim ani nepracuju.

Laura22

A zas,ked mas svojho lekara,tak spolu odrodite aj v Uruguaji si myslim...

Podla mna je dost odvaha momentalne ist na porod bez zazmluvneneho lekara...

Laura22

Ja chodim po nemocniciach dost casto(pracovne) a napr.taka poliklinika na Tehelnej je podla mna v ovela horsom stave v akom je galantska.Takisto aj nemocnica Ruzinov je podla mna v katasrofalnom stave.

Pisete tu aj o vybaveni,ono vec sa ma tak,ze ak tam pracuju nestatni gynekologovia,tak samozrejme,ze ma kvalitne vybavenie,ordinaciu,etc.etc...

Lenze nestatnemu gynekologovi nepatri cele porodnicke oddelenie,tym padom si nemoze prerobit ani zabezpecit cele oddelenie kvalitne,moderne.

A boli by hlupi ak by sa aj na to niekto dal,ved nemocnice patria statu,stat sa ma starat o to,aby sa pacient nebal,ze sa nad zvali stena...

Ja sa lekarom vobec necudujem,ze si stavaju vlastne sukromne zariadenia a odchadzaju z nemocnic...

Vsetci zdravotni zamestnanci by tiez radsej robili v lepsich podmienkach...

A zas,trocha odlahcime,pre Romky je aj nemocnica v GA luxus:-)