Nie som na facebooku, som out?

Príspevok v téme: Nie som na facebooku, som out?
outsiderka

Nikdy som facebook neuznavala, lebo som mala vlastny nazor na komunikaciu s ludmi.

A zrazu v dnesnej dobe, ked je na facebooku kazdy, lebo je to akasi "spolocenska nevyhnutnost"...sa stretavam s narazkami typu, ze nie som spolocenska..........myslite si, ze som out.......

co si myslite o "umelych priatelstvach" na facebooku

Linguistics

Ja mam fb rada. Nemam tam vobec vela ludi, a tych, s kt. sa poriadne nepoznam, si medzi priatelov ani nepridavam. Takze fb nie je len o umelych priatelstvach. A vyuzivam ho, s viacerymi ludmi uz nie som v kontakte tak casto, ako to bolo v minulosti a ako by som chcela, lebo sme sa vsetci porozliezali po svete, takze som rada aj za takuto komunikaciu. Na fb nevidim nic zle, nie kazdy tam predsa potrebuje 1000priatelov a robit si vselijake super testy.

zuzikk

vobec si nemyslim ze si out. aj ja mam vela kamaratov ktori nie su na FB a nikto im to nezazlieva. je to na kazdom aky sposob komunikacie uznava. ak ti to nie je prijemne a pohodlnne tak nikto nema pravo ta za to odsudzovat.
ja napriklad vytrvalo odmietam ziadosti o priatelstva od ludi ktorych nepoznam.
suhlasim s xy:) tiez tam mam len ludi ktorych poznam a s ktorymi chcem byt v kontakte. neznamych ludi a ludi ktorych jednoducho nemam rada si medzi priatelov nepridam. nemusim kazdemu vesat na nos kde som, co robim a s kym som vo vztahu.
takze si myslim ze je na kazdom ci sa rozhodne do socialnej siete pridat alebo nie :-))

natalia123

ja umele priatelstva na facebooku nemam, nedavam si tam ziadne sukromne veci, ale pouzivam ho , ked potrebujem nejaku vseobecnu radu alebo pomoc, ked sa chcem s niekym na nieco dohodnut alebo ked sa s niekym nemam moznost casto stretnut( lebo byva v zahranici). Aspon takto mu dam najavo, ze som na nho nezabudla a ze mam zaujem byt s nim aspon v takomto kontakte. Mne to setri peniaze a cas, miesto toho, ze niekomu zavolam, tak mu napisem na facebooku. Neviem preco su ludia este vzdy taki neprisposobivi a staromodni...

xy:)

ja mam na FB mojich znamych, rodinu, spoluziakov.. ziadnych ludi, co nepoznam, tych co tam nechcem mat, tam nemam. komunikacia je praktickejsia, lebo ak su ludia na opacnom konci zemegule, jednoduchsie sa s nimi spojim, pozriem fotky a tak. aj v mojom okoli niektori FB nemaju a za out ich nepovazujem.

mataBB

nechapem preco to nazyvas umele priatelstvo..napr ja tam mam len priatelov, ktorych osobne poznam a s ktorymi chcem byt v kontakte...ziadni cudzi ludia

jajka001_

hahaha. no zas zacina byt trend ze sa ludia odhlasuju lebo maju fb plne zuby alebo ho nepouzivaju. tak si pockaj par mesiacov a na fb kazdy zabudne.