lyziarska prilba a slabost v krku

mimisek

lost, ja som nikdy v zivote nelyzovala v prilbe a to lyzujem uz 23 rokov a vzdy si davam velky pozor, nemyslim, zeby to na svahu bolo nebezpecnejsie teraz ako pred x rokmi... Ako dietatu mi vsak raz dala kotva po hlave:) Na zem sa nehadzem, zabrzdit viem... Lyzovavala som na pretekarskej urovni (slalom), tam som prilbu mala, ale rekreacne nikdy... Nikdy by ma vlastne nenapadlo davat si prilbu a to som lyzovala uz kde-kade. Teraz uz maju decka prilbu uz pomaly aj v kociku. Haha.

lost

mimisek, nie novy zakon, ale svahy su dost nebezpecne :)
mozes byt super lyziarka, saci jeden magor aby to do teba napalil a mas velky problem..
osobne nemam rad ak su na svahu deti, lebo nie som super lyziar, vzdy ked sa da radsej sa hodim o zem, ako keby som to mal do nich napalit, su nevypocitatelne..
ale ak by mali prilbu, te by potencionalny naraz menej bolel :)
ten sneh az lad je dost tvrdy pri pade, hlavne ked to necakas :)

Deee

to som este nepocula, fakt dobre...skor si myslim, ze nejako neprirodzene drzis hlavu pri lyzovani a tym namahas krk, ktori ta potom zacne boliet, cela rodina lyzujeme v prilbach, ale toto som este fakt nepocula...

lost

jaaj tak, no tie okuliare a kukla plus prilba mozu aj nieco celkom vazit no..

asi by som skusil radu od jajka001_ :)

lost

Alebo prilba, neviem aky tam je rozdiel :)
Sice na lyziach priblu nemam, ale na bicykli ano a to ma tak mozno 300gramov, nemam ju uz aby som ovazil..