Liecenie po obriezke...

Príspevok v téme: Liecenie po obriezke...
animalb

dobry som necelych 7dni po zakroku obriezky. pri zakroku mi pani doktorka aplikovala ovela viac injekcii proti bolesti nakolko to bolo stale pre mna prilis citlive... pod zaludom okolo penisu mam vsade uz od operacie napuchnute a citim tam taky "tlak" ...opuch je tak ,ze nevidim stehy okolo zaludu, pri obcasnej erekcii mi par kvapiek krvi vyjde... je to normalne ? kolko trva kym opuch zmizne ?ako dlho je vhodne mat namoceny penis v repikovom caji aby sa mi stehy nerozmocili ? poprosim akekolvek info ohladom liecenie po hlavne od ludi co to zazili ... strasne dakujem:)

animalb

len sa dost bojim,ako predtym mi penis nestal nikdy samovolne,a tazko aj ked som ja chcel :D a teraz mi stoji tak kazde 2 hodiny ,ze ma ide roztrhnut jaky je tvrdy:( som zvedavy ako sa mi ta rana zahoji,zas sa mi zvacsil opuch trosku... no kazdopadne to bude velice zaujimave:X
ja mam cerstvych 24:) ved ja to beriem len pozitivne a som rad,len cije to naozaj tak,to som chcel vediet:)

svako

fuha tak to ma mrzi, ale neboj nic, aj s komplikaciami to bude ok, hlavne hlavu hore :) framikoin dokaze zazraky :)
ano aj ja som po obriezke(5 mesiacov) a kedze neviem tvoj vek, tak ci v neskorsom posud sam, mam 24 :)
no a ci je to lepsie? obriezku neber ako mrzacenie, ale skor ako tuning na aute, zlepseny vyzor, zvyseny vykon :D no a bonus je, ze na rozdiel od ludi bez obriezky, ty uz fimozou trpiet nemozes nikdy :)

animalb

kontrola u doktora : roztrhnute stichy,vacsia rana ,natierat framikoinom a silne vyvary z repika oblievat:( ja som vedel ,ze to nemoze byt bez komplikacii

animalb

u mna je ta krv skorej bleda ,a ma do vyraznu aromu:)

na uzdicke to absolutne nemokva tam sa mi to pekne zahojilo aj stehy vypadali...
jedine mam opuch okolo celeho penisu pod zaludom a tam prave nevidim ani stehy/koli opuchu a tam to "mokva" vzdy ked prilozim je vlhke:) ale tak opuch ustupuje tak snad sa to dobre hoji:) v piatok mienim ist na kontrolu tak snad budem mudrejsi:)
doktor povedal 4-5x denne kupel v repiku a denne sa sprchovat ... o tom mydle si to zapametam :))

svako

ak tam nieco mokva, tak prave ta rana po uzdicke, ale to je ok...
krv cista ti z tade nepojde, zo ziadnej rany ti pri hojeni nejde cista, ale tmava husta, ktora sa snazi spravit na zrazeninu, takze to je tiez ok...
no a ten kupel, ak ti povedal doktor, ze to mas mocit, tak ok... mne moj povedal, ze mocit zbytocne to netreba, ze staci oblievat 3x denne a raz denne si dat normalnu sprchu, ale dbat na to aby mydlo neprislo do styku s ranou... asi bude ok jedno aj druhe, zalezi od doktora, takisto ako napr. nie kazdy doktor to robi v lokalke... :)

animalb

uz opuch trosku ustupil:)
je mozne ze pod tym opuchom ,pod zaludok je stale vlhke a ked prilozim vreckovku tak ostane vlhky otlacok krvi? je to tam stale take vlhke,ja len ic to tak ma byt,pride mi to ,ze to mokva:)

animalb

dakujem ti za odpoved,som rad,ze sem chodia aj normalni ludia co poradia :) lebo aj tak som dost nervozny:)
a je normalne ,ze ta krv je nejak sfarbena a nie cista krv? presne pod zaludom sa mi to opucha najviac, tam kde bola uzdicka sa to hoji podla mna najkrajsie ... tak na sex si este pockam ale snad sa to rychlo vylieci...

vsade pisu ,ze hermancekovy alebo repikovy kupel... tzn ze nie mocit v tom ale len oblievat?ak macat ako dlho 1min ? dajme tomu 4-5krat denne?-tak mi lekar povedal

svako

opuch ti zmizne tak cca po 2 tyzdnoch, najdhsie sa bude drzat pod zaludom zo spodu(najnizsie polozene miesto) a najdlhsie sa bude hojit to miesto kde bola prirastena uzdicka...
pri erekcii trochu krvi je len dobre, zmensi ti to kus opuch, ako by si kus tlaku vypustil :) aspon ja som to tak citil :)
no a v repikovom caji to nemacaj, len ho tym oblievaj... raz denne sprcha, najlepsie bez mydla a po sprche si to vyoblievaj tym repikom...
no a na zaver, ano sex az po uplnom zahojeni, cize 4-5 tyzdnov :) vela zdaru :)

animalb

pokusat sa ani nemienim...
len trosku ma zarazaju tie kvapky krvi ze su trosku do biela,mazlave...ci nemozem mat nejaky zapal... horsie je ze to mam vlastne tak opuchnute ze stehy pod zaludom si nevidim
iba tu ranu na uzdicke a ta je pekna:)
ked je tam ten opuch je normalne citit taky "tlak" ?
dakujem za rady naozaj ich odcenujem