gynekologické vyšetrenie

denisa

Tiez cumim ako tela na nove vrata, ze ku doktorke si mam nosit vlastny prezervativ na vysetrenie cez konecnik...
Moja doktorka pouziva lubrikant a klasicku gumenu chirurgicku rukavicu.

lala5

Awojte poradte mi prosim pri rozkroku som si vsimla teda tam ako je gumicka od nohaviciek, ze mam nieco take ako hrcku. Co mam robit?????

nopredsaja

poradte mi, po sexe sa mi vyhodi pri genitalnej oblasti, to znaci, na povrchu nie v genitalnej oblasti, vyrazka, taka bolestiva, niekedy aj 2. Preco???

sewie

no,vyzlecies sa od pol pasa dole-samozrejme,lahnes na chrbat a nohy vylozis na take kovove drzadla-to ti vysvetlia neboj,ak ti bude robit ultrazvuk tak ti natrie brucho takym gelom a potom ho spravi..pri vysetreni potom pouzeje aj nejake nastroje ale ak si panna tak sa vysetrenie robi v podstate len cez konecnik-co je neprijemne ale da sa prezit-

sewie

ja som si nic take nosit nemusela,mala ich zasobu...ty kokos...inak pri tom sa lezi..neboj,to zvladas,je to v pohode

ja20

xexe, nie je to nic hrozne. ja som to absolvovala v stredu pred tyzdnom /21.2./ dr ta vysetri a spravi ultrazvuk. fakt ja som sa odhodlavala 2 roky a myslela som si ze to bude ovela horsie. bolo to v pohode. minimalne neprijemne ale bolo to kratke cca 2 min vysetrenie + 3 min ultrazvuk. j a ten tiez robili cez konecnik, tak si nezabudni prezervativ

xexe

Ahojte a boli to ked som panna a pojdem coskoro gynekologowi,a ako wiem,panny musia wysetrowat cez konecnik.A to si lahnes alebo cupnes????..dakujem za odpowede

doktorka

nic nie prijemne u lekara ale je vrchol primitivizmu mysliet si gyn.vysetr. je ta naj horsia vec...neboli,nepali,nestipe,je nutne a mozno tym zakomplexovanym trochu neprijemne....