Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

BOLESŤ CHRBTOVÝCH SVALOV

Príspevok v téme: BOLESŤ CHRBTOVÝCH SVALOV
Davidek

Mojim problemom je ze ma boli chrbat uz priblizne rok. Boli to v oblasti trapez az po ramenne klby, v oblasti lavej aj pravej lopatky az po krk, po celej pravej strane chrta popri rebrach, v driekovej oblasti na lavej strane sval popri chrbtici. Občas ma bolia aj klby hlavne rano pravy ramenny no potom to prejde, zrejme to bude suvisieť s tymi svalmi. Jednoducho skoro cely chrbat. Zacalo to len v dolnej casti chrbta tak som zacal chodit do fitness a tam sa to este zhorsilo. Myslel som ze je to z cvicenia tak som prestal no problem neustupoval. Teraz chodim pravidelne na plavaren trenujem brucho a cele telo lahkou vahou. Problem stale neustupuje. Chodil som k ortopedovi predpisal mi lieky ktore nespravili ani naznak ustupu tak som zacal chodit na rehabilitacie ani to mi nepomohlo. Bol som na rengen a chrbtica je vporiadku. lekari mi moc nepomohly. Mam doma len kopu papierov a žiaden problem nie je vyriešeny. Skusil som voltaren tiez nepomohlo. Chrbat ma najviac boli ked rano stanem som straasne stuhnuty, v noci sa na bolesť nezobúdzam a pocas dna je to uz lepsie no bolest citim stale. Pocas zimi som hral hokej, hrajem na lavu stranu, teda som bol zohnuty na lavu stranu a na druhy den som mal stuhnutu celu pravu stranu chrbta popri rebrach vyse dva tyzdne teraz to uz citim menej. Neviem ci je to s travenia s ktorym som aj mal dost problemy ani teraz to neni najlepsie alebo z prechladnutia niejaky zapal. Snazil som sa popisat tento problem coo najlepsie aby sa to lepsie dalo diagnostikovat. Fakt uz neviem co mam robit budem rad ak mi niekto pomozete. Dakujem.