Otec mi napísal o mojom partnerovi nepekné veci

Príspevok v téme: Otec mi napísal o mojom partnerovi nepekné veci
iwus93

Ahojte, dneska mi oco napísal také veci že mi normálne pokazil celý večer a možno ani spať zato nebudem :( Napísal mi že: našla si si teda chlapca, pekný kvietok. A ja že prečo. A on že mám kamaráta na kriminálke a povedal že je to kurevník, alkoholik a bitkár. No tak ja len pozerám že hm. Ano mne povedal že bol pred 5 rokmi agresívnejší, ale to aj ja som bola ale človek sa mení no nie? A pochybujem že je kurevník, kedže skoro stále trávime spolu čas a ked nie tak mi volá že kedy dojde na net a píšeme si. Ja ked som spoznala priateľa bol to úplne v pohode človek, nekonfliktný atd. Potom mi oco nato napísal že dúfam že teda si sa nezmýlila a že ja ho nepoznám tak neviem posúdiť aký je. Takže tak. Nemusia to byť pravdivé informácie. Čo si myslíte?? :((

rozvedena

iwus, ak je to tak nezblaznis sa, zblaznis sa o par rokov, ak s nim vydrzis a budes trpiet napr. kvoli detom. Rozhodnutie je na Tebe, ale nebud hlupa a skus pouzit rozum namiesto srdca! Ide o Tvoj zivot a ten mas len jeden, tak si ho nepokaz! A pokial ide o Tvoju kamaratku, maju za sebou min. 20 r. manzelstva s mnozstvom kriz, aby si mohla povedat, ze sa naozaj uplne zmenil? Tvoj otec ma kopec skusenosti a zalezi mu na Tebe, tak Ti to nehovori len tak. Porozmyslaj!

iwus93

Ja nechcem skončiť zle, keby na mna začal kričať alebo niečo horšie by spravil jasné že by som s ním potom už neprehovorila..ja chápem otca že mi chce dobre...

asdsa456123

Jasne pozname take pretvarky,kecy kecy kecy ale ked pride na lamanie chleba, ukazu ti svoju pravu tvar,komu budes verit tvojmu otcovi,ktory je tvoja krv a ta vychoval alebo nejakemu neznamemu vandrakovi,ktori chce len to co mas medzi nohami? Nesmies byt tak naivna, aj tak v zivote stretnes velmi vela chalanov ktorych budes chciet, tak preco sa trapit nejakym pobudom s divnou minulostou alebo chces skoncit zle?

iwus93

Rozvedena: áno pravdu máš, ale poznám kamaráta, čo tiež podvádzal svoje priateľky a potom spoznal jednu do ktorej sa zaľúbil a nedá ju za nič. Dúfam že fakt to neni tak ako mi to otec napísal lebo sa asi zbláznim :(

rozvedena

S priatelom sa budes rozpravat zbytocne, urcite Ti nepovie, ze otec ma pravdu!Zatial je zalubeny, tak seka dobrotu - niektorym to vydrzi aj par rokov, ale pravda sa nakoniec aj tak ukaze. Ludia sa az tak zasadne nemenia - ak niekedy robil nejake svinstva, za urcitych okolnosti ich spravi hocikedy znovu. Kto raz udrel, udrie znovu; kto raz podviedol atd. ...

rozvedena

iwus, mna tiez otec kedysi varoval, bola som strasne zalubena (= neobjektivna ), nepocuvla som ho a dopadla som zle. Nakoniec som na to doplatila nie len ja, ale aj moje deti. Z tonu Tvojho prispevku strasne citit, ako velmi chces, aby Ti niekto napisal, ze nemas otca pocuvat, aj ked Tvoje podvedomie Ti asi hovori nieco ine, inak by si sem nepisala!

iwus93

áno zistila by som to, ale proste nič tomu nenasvedčuje fakt. Oco sa aj pýtal že či teraz nezvykne vyprovokovať bitku a som mu povedala že nie on to má na haku čo vyprávajú iní

iwus93

Za 5 rokov sa dosť zmení človek. Ja som sa tiež dosť zmenila. Neviem či k horšiemu alebo k lepšiemu, ale zmenila. Ano počúvam otca, ale on ho vôbec nepozná.