trapasy vo vzťahoch

Príspevok v téme: trapasy vo vzťahoch
qwerttzuiop

zažili ste nejaké trapasy vo vzťahoch pred vašimi partnermi? alebo aspoň v tých prvých keď ste naberali skúsenosti? ide o to, že mne sa niečo také stalo a to v jeden večer, vďaka mojej neskúsenosti, a to nedošlo k ničomu vážnemu, chalan to bral v pohodke, ale netušila som že bude taký otvorený a hneď na mňa vybalí že toto tak a tak :D skrátka som sa skoro v momente prepadla pod zem..je mi hrozne trápne ešte teraz keď si na to spomeniem, a chcem iba vedieť či ste tiež niečo také zažili najmä v tom ohľade, že vy ste boli takmer bez skúseností a ten druhý už ani nie..a.že vás musel skrátka "priučiť" ..alebo aj naopak, akoby ste to vnímali vy, kebyže chodíte s niekým neskúseným a skrátka by ste ho museli tak trochu zaučiť? boli by ste sklamaní ak by to za začiatku nebolo ono? ..fakt mi je dosť blbo a neviem či sa mám smiať alebo plakať preto aká som hrozná .. ale predtým som veľmi nemala ako skúsnosti nabrať..

AdamKrt

Co je na tom, ked je niekto skuseny, ci neskuseny ? Vsetko sa da naucit a to, ze nieco niekomu s niekym vyhovovalo, neznamena, ze v novom vztahu to bude rovnake. Tam moze byt uplny opak...

0vecka

ja sa tiez divim prave ten partner by teoreticky asi mal byt niekto kto bude mat s tebou najviac trpezlivosti .... to nieje nervozna zenska za prepazkou...

bibba

keby mu to tak velmi vadilo tak sa s tebou asi prestane zaoberat, ja natom nevidim nic zle, ak ti ukaze co ma rad a ako to ma rad. aspon nabuduce budes vediet co mas robit:) mozno trochu ponizujuce to moze byt ale nevidim dovod si z toho robit az taku hlavu ;)