Zavrate, pocity stiesnenosti

Príspevok v téme: Zavrate, pocity stiesnenosti
mirka601

Ahojte,mam 25rokov a uz asi rok mavam silne zavrate,niekedy sa to da ovladat a prejde to.Zo zaciatku to bolo len v praci,postupom casu aj ked som bola v obchodnych domoch alebo medzi viacerymi ludmi.Nemam vela kamaratov,myslela som ze to moze byt aj tymA niekedy mam pocit ze ma aj nohy nepocuvaju,ked stojim,citim v nohach ze su slabe a zrazu pride zavrat,musim sa nenapadne niecoho chytit aby som nespadla a az to prejde....uz si neviem dalej poradit sama,ale k odbornikovi sa hambim ist.Podpisujem to aj pod stres,vela negativneho som prezila,aj v rodine sme mali jedneho schyzofrenika a mame aj osobu co sa lieci na depresiu.Moze to byt vrodene?

tatiana26

Mirka to, čo popisuješ veľmi dobre poznám a poznám to preto, že sa liečim na úzkosť...takže nepátraj a šup na tému Úzkosť alebo Depresia a panická porucha... Zuzana to tvoje sa mi zdá niečo úplne iné ale k tomu sa neviem vyjadriť...

zuzana27

Ahojte mam 23 rokov, uz 2x sa mi stalo, ze som rano dostala silny zavrat, nevedela som sa postavit z postele a naposledy to bolo uz aj s vracanim, snazila som sa drzat dietu, neviem, ci som mala podrazdeny zaludok, bola som vycerpana, mam doma male dieta, tak mi prosim poradte, ci s tym zajst k doktorovi alebo to bol iba vysledok nespavosti a vycerpanosti. Dakujem