Macmiror Complex 500 - pohlavny styk-sex

19811981

Liek sa aplikuje vaginálne spravidla v dávke 1 gulôčka 1x denne po dobu 8-12 dní (bez prerušenia, nie počas menštruácie), pričom súčasne so ženou by mal byť liečený aj sexuálny partner. Guľôčka sa zavádza hlboko do pošvy každý večer tesne pred spaním. Počas celej liečby je nutné dodržiavať hygienické zásady (používať bavlnenú spodnú bielizeň, vylúčiť vaginálne sprchovanie, vylúčiť používanie tampónov) a pokiaľ je to možné, vylúčiť alebo obmedziť pohlavný styk.

Kika1291

Ahojte, ja sa chcem spýtať tých, ktoré to už brali.. je možné, že mi liečba posunula menštruáciu?? (mešká už 3 dni a zvykla som mávať úplne presne). Ďakujem :)

Kika1291

Ahojte, ja sa chcem opýtať, tých, čo to už užívali.. spôsobila niekomu liečba omeškanie menštruácie? (mešká už 3 deň a zvykla som mávať zakaždým úplne presne) Ďakujem :)

akinom007

SweCathy/ no ja mozem povedat ze mne pri Macmirore intimka nestacila vobec mozno niekedy poobede uz ano ale Urcite nie na noc po alikovani macmiroru a uz tobôz nie rano..

akinom007

AshlelyAn/ moze ist o alrgicku reakciu na Macmiror-stalo sa mi etreba to riesit mastou zvonka a pod. pokial tak vopred neurcil gyn. po douzivani by to malo samo prestat ak nie problem je inde..letak si necitala?

AshlelyAn

Dobrý den.. Užívam vaginálne globule MACMIROR 500. Ale moj hlavný problém nie je bolest vo vnutri ale na povrchu. Spodnu cast pošvy mám začervenanú a pri močení ked sa tam dostane moč začne to strasne páliť a rezať. Nemala by som ist este k lekárovi aby mi dal nejaky gél alebo masť aj na vonkajšie použitie ? Dakujem

len26

Ahojte som tehotna a chcela som sa spytat ci ste niektora mala aj okrem zlteho vytoku taky ako hnedy.Dakujem za skoru odpoved

L.Borgia

tiež si myslím, že počas liečby by si mala abstinovať, čo sa týka pohlavného styku. ... po preliečení si môžete užívať plnými dúškami.

Pauli000

Určite sex vynechaj počas liečby najprv sa poriadne vylieč, ja som tiež užívala macmiror 500 ráno a večer a išlo celý deň a celú noc zo mna také žlté z tej tabletky a určite som na sex vtedy nemala chuť. Takže radšej sa poriadne vylieč a potom sa pomaznáte :) :)