Macmiror Complex 500 - pohlavny styk-sex

akinom007

a autorka, pocas liecby by si nemlaa sexovat, ked uz to nevydrzite taks KONDOMOM! ale pozor cipky mozu rozleptat alebo narusit kodomy tak velky pozor! ak beries Hak , ok.

akinom007

SMISEK90/ no tak po 1. 2 dni je kratka doba na vyliecenie a viem ze kazdy sme iny a kazdemu zaberie nieco ine, ale ja som brala takmer vsetky cipky a maste na trhu a Macmiror niekolkokrat ale mne nikdy nezbral, este aj dost neprijemne vytekal cely den ze nestacili intimky musela som mat klasicke vacsie vlozky.

SMISEK90

Tak já už macmiror beru druhý den a necítím žádnou úlevu od pálení a bolesti je to normální? myslela jsem že se mi trošku uleví ale mám pocit že je to horší..kdy u vás nastoupila úleva?Brečím bolestí.Bojim se jestli něco doktorka nezanedbala..a jinak beru k tomu ještě Prokanazol a dostal ho i přítel.Takže se léčíme oba.

jankana

Na stredu som objednana na prehliadku u gynekologa. Vcera som pouzila prvu vaginalnu tabletu. Nevedela som, ze bude potom zo mna vytekat ta tekutina, pouzivam to prvykrat. Vie mi niekto poradit, ci mam uzit tabletu aj den pred prehliadkou? Podla mna to bude dost nechutne. A prehliadku odkladat nemozem, je tam velky naval. A nechcem ani prerusit uzivanie tabliet. Co mam teda robit?

katalinka1

Macmiror som dostala koli bolestiem vajecnoko a v podbrusku ale viac menej ma lekarnevysetril iba som mu povedala svoje tazskosti a mam ich potrebovala som lednu tobolku a tak m azuajima ci mi to na moje tazkosti pomoze kedze je tam hl.napisane ze je to na mykozy....rozneho druhu ...prosim pomozte mi baby vy ste to na co dostali?

Kristýna

Takže bych se teda neměla koupat,co? Ani kdybych si vzala tampón?? Ted jsou šílený vedra a zbývá mi ještě 6 globulí...:-(

macka26

ja mam niekedy pocit, ze niektore zeny su uplne mimo. tak na internete vypisujete a davate otazky, ktore sorry, ale patria vasmu gynekologovi a nie sem na forum, ze poradte..

draha zakladatelka. ked si dostala macmiror tak mas asi nejaky gynekologicky problem nie? to nevies vydrzat par dni bez sexu?

pocas liecby ak by ti nevadilo, ze z teba bude vytekat cele to zlte vajicko a vyzera to jak horcia, tak budis... ale mas asi nejaky problem a vtedy v ziadnom pripade nemozes mat sex. lebo sa asi nevyliecis...