Neviem schudnut

Príspevok v téme: Neviem schudnut
Zanesa

Dobry den,
mam taky problem ze v minulosti som bola chuda ,ale pribrala som ked mi davali seroquel 20 kg .Schudla som po tom co som ho prestala uzivat.No zase som pribrala na 65 kg a potrebujem schudnut.

Denne zjem R polovica pomela a cely den mineralka a napriek tomu vobec nechudnem

existuju nejake lieky na travenie ,ktore stoja do 6 eur ?

Gima

Prave som sa vratila z tesca, kde som si kupila 2 flasticky s vanilkovym mliekom. Určene je to na dietu, je tu napisane " znižuje tuk" Ma to napis VANILA PROTEIN. mAA TO AJ STEVIU. Co je prirodny cukor. Vazne sa tym chudne, mam odskusane. Stoji to 1,99 eur.

Klari45

Jezisimaria, zeny len NEPITE NALACNO CISTU VODU S CITRONOM !!!!! Ste si to precitali zas v nejakom inteligentnom clanku v casopise, ci na internete???? To je cista kyselina a este k tomu nalacno??? ste sa zblaznili uz fakt? NEMUSITE verit vsetkemu co sa popise v NEOVERENYCH clankov v uzasnych casopisoch!! Naozaj nemusite....Preboha az mi zle doslo ked som videla tu "uzasnu" radu. Robim v zdravotnictve tak potom mam tu cest vidiet ako tie vase zaludky dopadnu po tych radach, ktore niekto "mudry" napisal....
Treba jest patkrat denne v malych mnozstvach a mat pravidelny pohyb. Nic viac vam netreba!

mam57m

Ak chceš byť štíhla, tak treba ráno na lačno vypiť vodu z citróna na lačno, každý boží deň:-)
Vedomie a podvedomie sú prepojené. Vedomím nemôžem oklamať svoje podvedomie. To sa nedá. O čom vie vedomie, o tom hneď vie aj podvedomie.
Musíš si hovoriť, že chceš pribrať, vsugeruj to Tvojmu podvedomiu a Tvoje podvedomie sa prestane brániť a prestane Ti brániť v chudnutí, lebo to sa momentálne u Teba deje.
Zameraj sa na iné veci ako len na premýšľanie o tom, že chceš schudnúť. Zamestnávaj myseľ rôznymi aktivitami, aeróbnymi, ale nesiľ to a všetko pôjde pekne dole, kilá, myslím.
Nič si nevsugeruvávaj nasilu ako je to v prípade rôznych invazívnych sugestívnych teórii - to je nezmysel a nebude to fungovať.
Pred spaním, v duchu medituj so zatvorenými očami, rozprávaj sa s Tvojim anjelom strážnym, povedz mu, čo chceš a On Ti pomôže.
O čo ho poprosíš, to dostaneš, lebo Ťa má skutočne rád.