Neviem schudnut

Príspevok v téme: Neviem schudnut
Zanesa

Dobry den,
mam taky problem ze v minulosti som bola chuda ,ale pribrala som ked mi davali seroquel 20 kg .Schudla som po tom co som ho prestala uzivat.No zase som pribrala na 65 kg a potrebujem schudnut.

Denne zjem R polovica pomela a cely den mineralka a napriek tomu vobec nechudnem

existuju nejake lieky na travenie ,ktore stoja do 6 eur ?

Valika777

Ja mam 17 rokov a vazim 49kg.

Rano zjem 1okruh chleba, poobede zjem to co

mam na obede v skole (polievka a druhe

jedlo). A vecer si dam tak 1-2 pripadne tri

okruhy chleba(ale nie na raz, napr. o 4tej

hod-1okrtuh a 6hod-2okruhy).

Tak ak chcete schudnut, snazte sa menej jest,

nie velmi malo ale primerane menej. A takto

si zvyknete.

Valika777

Ja mam 17 rokov a vazim 49kg.

Rano zjem 1okruh chleba, poobede zjem to co mam na obede v skole (polievka a druhe jedlo). A vecer si dam tak 1-2 pripadne tri okruhy chleba(ale nie na raz, napr. o 4tej hod-1okrtuh a 6hod-2okruhy ).

Tak ak chcete schudnut, snazte sa menej jest, nie velmi malo ale primerane menej. A takto si zvyknete.

marika35

presne ako uvadzas ja som predtym chudla sposobom ze som malo jedla a vzdy sa mi potom vaha vratila do povodneho stavu v priebehu par tyzdnov ;(
az neskor som prisla na to, ze som zacala jest rano obed aj vecer bohate jedla na dolezite latky ako bielkoviny atd, vela zeleniny , vody vela pijem, ked som hladna v meste mam pri sebe orechy cely cas tie ma nasytia plus pouzivam Piperine Forte doplnok vyzivy a som naozaj spokojna vysledky su pomerne rychle a bez jojo efektu

Doktorexitus

Chudnut neznamena len malo jest ale znamena upravu jedalnicka aby si mala prijem zivin ale musis aktivne cviccit aby tukove zasoby sa zacali spalovat. Aak vsak su nejake vazne zdravotne tazkosti ako stitna zlaza alebo zenske problemi a uzivaju sa hormony tak tam to mas marne v podstate lebo telo si robi co chce.

maria48911

Tabletky na chudnutie - -odkaz odstránený- ja berem uz Thermacuts viac ako mesiac…schudla som viac ako 12kg