Neviem schudnut

Príspevok v téme: Neviem schudnut
Zanesa

Dobry den,
mam taky problem ze v minulosti som bola chuda ,ale pribrala som ked mi davali seroquel 20 kg .Schudla som po tom co som ho prestala uzivat.No zase som pribrala na 65 kg a potrebujem schudnut.

Denne zjem R polovica pomela a cely den mineralka a napriek tomu vobec nechudnem

existuju nejake lieky na travenie ,ktore stoja do 6 eur ?

milanzv

Mylím že ti stačí schudnúť 4 kg a to nieje taký veľký problém.Zmeníš trošku životný štýl a za mesiac dva si v pohode. Pravidelná strava dobry pitný režim. :)

milanzv

Ved prave o to mnohokrat ide ze odsudzujeme v zasade vsetko hlavne pre istotu.A mas pravdu fanatizmus nemam rad. Ano Herbalife. Pomohol som sebe aj klientom fuguje to a su spokojny. Vo vsetkom ide o pristup. Pri chudnuti je vela dolezitych faktorou ktore treba dodrzat. Vycistit vyzivit. A nebral som to ako utok ani nic v zlom :).

natalia123

neviem preco ludia, ked chcu schudnut piju MINERALKY. Vody s bublinkami treba pit s mierou, lebo obsahuju oxid uhlicity a sodik, ktore v tele viazu vodu a clovek ma pocot, ze vobec nechudne. Vyhybaj sa vodam s vysokym obsahom sodika, nad 100 mgl/ l. Skus radsej stolovu vodu a a uplne najlepsia a najzdravsia je cista voda z vodovodu. No mineralky by som z tvojho jedalnicka nahradila cistou vodou v celej miere.

vraska1

milan, ja som si zacala tak dva mesiace pomahat jedlom 5x denne a ide to dole same automaticky, len som chcela vediet ako by si pomoct dokazal ty - ci su to nejake doplnky stravy, alebo rady :) neber to urcite v zlom, len som sa pytala ci herbalife ako vela ludi, ktori ponukaju pomoc alebo je to nieco ine. Herbalife neodsudzujem, len k nim nemam doveru kvoli mojej sfanatiozvanej kamaratke, ktora prerusila kamaratstva s kazdym, kto jej produkty nemal zaujem vyskusat. Ale nemozem to hodnotit, pretoze to nepoznam.

nightmare281

tym ze budes malo jest neschudnes akurat si uskodis...jest treba pravidelne...radsej mensie mnozstva viac krat za den. a tiez by si mohla zapojit nejake cvicenie. :)