Dokedy ju užívať?

Glam

tiez som uzivala pocas tehu kyselinu listovu v tobolke ogestanu lebo tam je presne taka davka aku babo a mamicka potrebuje

Zuzu2008

Ahoj, kyselinu listovu mozes uzivat pocas celeho tehu,ak ma tak pomoze avurcite neuskodi , ja som brala cele tehu , mala som sice rizikove tehotenstvo a velmi dobreho lekara . Kyselinu listovu mi odporucal i ked je v strave ale v strave neprimes tolko co potrebujes a v tehu potrebujes za dvoch

Sendicka

ja som brala do 12tt femibion 800, potom do 29 tt femibion 400 každý druhý deň 1 pár (bielu a žltú tabletku) ale Dr. mi vravel už na začiatku, že netreba nič, ak sa normálne budem stravovať. Ja som v tehotenstve prešla na sladké, ale vždy som sa snažila aj ostatné druhy jedál papať, aby malo malé všetko, čo mu treba. A zatiaľ sme OK :)

netehulka

Kyselina listova sa nachadza aj v jahodach, grepoch, spenate, salatoch, pomarancoch atd...takze to by si potom nemohla jest ani to. Je to neskodne, pokial to neprehanas.

Ja beriem vitaminy a aj jem vela ovocia cele tehotenstvo a mala ma zatial 3100 g v ukoncenom 38 tyzdni, takze urcite mi vitaminy neurobili velke dieta.

blondula

ja som nebrala nic a malinky je zdravucky ! ja som do 4 mesiaca vyvracala vsetko co sa dalo,aj vitaminy pre tehotne,vodu....vsetko :DD schudla som na 53 kg a musela som brat nejake lieky proti zvacaniu.potom som pribrala na 79 :P ale netreba to podcenovat,i ked si myslim,ze vela ovocia a zeleniny je dostacujuce.....