Čo po cvičení jesť?

alexiska

Vidim tu vela dobrych tipov,ale predsa len ak by ste mi vedeli poradit "na mieru" :) mam 59 kg pri vyske 171, cize nic strasne,nejde mi preto ani tak o chudnutie ako o spevnenie (ZADOK,BRUCHO)tela. samozrejme oblast spodneho bruska je aj v mojom pripade problemova. kazdopadne cvicim doma, bez nejakych specialnych strojov,najma vahou tela a neviem presne co po treningu jest aby som necvicila zbytocne. vajicka, resp detska vyziva s celozrnnymi piskotami su ok? :) ak sa to niekomu chcelo citat cele a poradi mi budem povdacna :)

hammel

Dajte si nejaký ovocný alebo zeleninový šalát, zopár orechov a na pitie je veľmi dobré domáce surové vajce tak do 3 dni staré s mrkvovou šťávou

guissepe

a keby bol záujem o spirulínu tak sa dostať celkom lacno vo veľkom množstve, keď nie je v kapsuliach ale len ako čistý prášok, ja kupujem od cyteessentials

guissepe

neodporúča sa jesť po asi hodinu ani veľmi pred cvičením, pretože svaly potrebujú krv ako na fungovanie tak na regeneráciu..pokiaľ ide o to čo tak cukor neodporúčam nikomu, najlepšie budú bielkoviny, ktoré sú rýchlo straviteľné čiže rastlinného pôvodu - trebarz spirulína s 60-70percentným obsahom bielkovín , ale aj vajce alebo servátka je podľa mňa OK

StanleyH

tak ked budes jest tie kuracie prsia a tvaroh, tak z toho priberes. lebo ak nenaberas svalovu hmotu, tak ti je takato mudra dieta nanic. Po cviceni su dolezite sacharidy, inac si to telo vypyta zo svalov. urcine nejake bielkoviny treba po cviceni ale ne prehanat a tvojich 8 kg ostane. ozvi sa mi na mail, odporucil by som ti nieco Gabika

silviklh

bielkoviny.je hlupost nejest po cviceni.viem,ze to tu nikto nepisal,ale ak by sa nahodou niekto pytal.svalom treba dobit energiu ,dat najest