Smejem sa pri sexe...

Príspevok v téme: Smejem sa pri sexe...
Zuzulka3

Ahojte otazka asi hlavne pre chalanov, vadilo by vam keby sa vasa partnerka pri sexe smiala ?... ako nie az nejako moc ale ja som strasne steklava a vsetko ma steklii ked sa ma drahy dotyyka a este sa smejem aj ked to vydava take smiesne zvuky ne som male decko mam 20 len mi to proste pripada smiesne a jemu to vadii...a ešte ma trapy jedna vec pri milovani mu proste zacal meknut a nemohli sme to dokoncit iba povedal ze to nejde ... ale to nebolo s tymto istym partnerom to bolo davnejsie to som ho jednoducho ja nevzrusovala ??.... to ma doteraz sere este sa mi take daco nestalo..

janekMY33

A co sa tyka steklenia treba trenovat nech ta masiruje nech sa ta stale dotika ja viem ze to neny moc prijemne ked ta to stekli ale cim castejsie tym to bude lepsie a nezabudny ze to steklenie ta neprejde za jeden den ze to moze kludne trvat aj rok dva ale treba zatat zuby a trenovat nie iba pri sexe ale aj na sucho a hlavne musis byt naha

janekMY33

take zmaknutia sa ty este stanu ale to neny tym ze by nechcel sex alebo by si ho nevzrusovala to je tym ze vo vagine je malo stiahnuty muzi maju rady ked je dobre stiahnuty takze nabuduce ak sa take nieco stane musis ho chytit ak ty to nerobi problem dat ho do pusy a trosku nabrnkat a postavi sa

Zuzulka3

dancull 22 neviem ci si baba alebo chalan ale ja si nehladam chalanov ktory by ma fackali maju trochu vyssie IQ ako ty ...

AdamKrt

Mile damy, zasmiat sa, usmev - to patri k milovaniu. Ale ak sa niekto rehoce takym sposobom, ze ma jeho partner dojem, ze sa mu POSMIEVA, tak verte, ze na dost muzov by to malo destabilizujuci ucinok. Ono je to o tom, ako to vie partner pochopit.

Ak to berie, ze nic necitis a je to steklive, tak moze mat dojem, ze zlyhal....

alissska

Adam je to veľmi intímna chvíľa na to,
aby sa člobvek pri nej aj zasmial??? Tak to si na omyle, práve pri tom partnerovi, pri ktorom sa cítime uvolnene a dobre, sa máme chuť zasmiať a byť veselý, trebárs aj v tej intímnej chvíli akou je sex :o)