Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nepoddajne chlpy

Príspevok v téme: Nepoddajne chlpy
8596

ahojte
viem že je tu množstvo tem kde sa rozoberali chlpky a všetkookolo toho... ale ja som už zufala. použila som všetko asi na svete čo tu bolo písane a nič mi nepomáha.
skusila som si ich depilovať, to nepomaha lebo mi zarastaju uplne všetky, ked is ich oholim novou žiletkou a aj s penou tak tiež zarastaju alebo sa mi vyhodia nejake chrasty hned a za den mam chlpky znova hlavne na nohach.
neviete naozaj niekto niečo na to ? je to velmi neprijemne hlavne ked mam noveho frajera a hanbím sa aj vyzliecť pred mím.
prosím ešte o nejake rady o ktorých možno neviem ak niečo viete

nelly3

Ja teraz mam z ayurvedy krem na chlpky,som spokojná.Je sice drahší,ale mne pasuje.Je bez chémie,z indie či skade.niekde mam adresu,ayurveda.Možno ju najdeš aj na forach niekde tu.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.