Prve milovanie - ako sa tam ma dostat?

Príspevok v téme: Prve milovanie - ako sa tam ma dostat?
zufala

Prosim Vas, pomozte!Mam chlapca, za chvilku to bude pol roka co sme spolu a uz ma to prestava bavit- teda ten jeden jediny problem- este sme sa spolu nemilovali a velmi by sme chceli, ibaze on sa tam nemoze dostat, pretoze ja som strasne moc stiahnuta.. Uz ked mi tam da len dva prsty tak to dost boli a on nemoze pokracovat, lebo potom ma pocit, ze mi ublizuje.. Prosim pomozte nam niekto, lebo uz nevieme co mame robit..

Kika:)

Ja Som bola trošku pripitá prvý krát, on skúsený, on vedel, že som panna, bolelo ma to, zatala som zuby a držala, treba to vydržat, mna to bolelo strašne, ale po minútke bolo po bolesti:-)
Držím palce

alzbee

FELICA: a to ti treba vysvetlovat, ze ked ta kvoli tomu odkopne, tak to je riadny magor?...udivuje ma, ako niektorym dievcatam taketo veci nedochadzaju...ved mu to povedz (ked to zatajis a odovzdas sa mu,tak predpokladam, ze tvoj prvy sex bude pre teba skor utrpenim, nez niecim peknym, nakolko on zrejme nebude do teba vnikat pomalicky a opatrne)...pekne nech caka, kym sa nato budes citit.

FELICA

prosim o radu...chodim z chalanom uz par mesiacov a on chce skoro vzdy sex ale ja som to este nerobila a on je uz skuseny..neviem co mam robit..mam mu povedat ze som este panna?? ale ked sa bojim ze ma odkopne..lebo on si mysli ze som to uz robila hmmm??

kagome06

ahoj no ja som mala ten isty problem, stale som bola stiahnuta ,nervozna,bala som sa ze mozem byt tehotna(aj teraz sa bojim ale o to nejde :D )vies ono ked sa o to pokusate tak je to akoby chystane skuste na to nemysliet .ked budete samy pozrite si nejaky film, ked to na vas pride samo, uplne sa mu odovzdaj, mysli len na neho a na to ako po nom tuzis a chces byt len jeho a dat vsetko len jemu....mne to napriklad pomohlo myslela som si ze uz nie je nadej no stalo sa to doteraz nechapem ako do mna vosiel cely a vobec ale vobec ma to nebolelo, a bolo to krasne , .....

lola03

hmm zaujimave...ze 2 roky, 3 roky to uz ake cisla:D ale nie ... sorrac ... ja si myslim, ze je to o vzruseni a nie o tom ze pol roka som ju musel prstovat aby som do nej mohol vniknut...keby si ju prstoval vzrusila by sa, roztiahla a mohol si do nej vniknut hned na prvy krat ... noo ... tak ale pekneee ze ste si tak pockali:)(pre lordika)
a pre zufalu: ze si mysli ze ti ublizuje? a to co ma 5 rokov? ved sa dohodnite, ci to chcete a ci nie, a cinnte sa! zo zaciatku to islo kazdemu tazko mozno u lordika to bola uplna pohoda tak ale...musi ti ho tam dat nasilu(zase nech mi to seci vynadaju ze som neni normalna:D) ale je to tak no ... vies ze zalud je vacsi, teda vacsinou ako ostatok penisu, ten zalud tam musite aj ked "napchat" potom to uz pojde... papa

niekto

bejbeeee hlavne nad tym moc nerozmyslaj lebo si to neuzijes proste tomu nechaj volny priebeh :o)
dajte si cas na predohru netreba sa nikam ponahlat
inak ak sa to nepodari na prvy krat nic sa nedeje casu dost

cica21

bejbeeee...no tak v tomto sa radit velmi neda,lebo kazdy clovek je iny ale predsa...co sa tyka toho vzdychania tak toho sa neboj,ono je to o vyjadreni tvojich pocit v danej chvilke a ver mi ze ak to budu prijemne pocity tak si aj vzychnes a mozno to ani nepozorujes...ja si rada zavzdycham a mojmu partnerovi sa to paci ;) a je fajn ze si si pockala do 19tky...aa vyzliekanie,mas pravdu teraz to znie cudne,aj ja som sa strasne hanbila no ono potom ta hanba nejako opadla lebo uz akosi zacnes vnimat ine doleitejsie veci ako saty :)) noo hlavne si doprajte vela casu a pokoj, nejak romantika ...drzim palce

bejbeeee

no cize ja som este nespala so svojim priatelom ale cez vikend pride z nemecka tak sa na to chystame..a mam par otazok .
skuste mi popisat celkovo tie okolnosti okolo toho napr. ja ked sa robim v sprche alebo prstami vobec nevzdycham..nebude trapne ak budem ticho ??..alebo si neviem predstavit to vyzliekanie a tak.ci to nebude take trapne..nemyslite si ze mam 13..ale ja uz mam 19 a som este panna a uz sa na to citim..tak kto moze skuste mi poradit..dakujem..a este jedna pripomienka..asi mam dost hrubu blanu pretoze ked som si tak dala prsty ona proste sa mi zdala taka hruba no..:((((