Prve milovanie - ako sa tam ma dostat?

Príspevok v téme: Prve milovanie - ako sa tam ma dostat?
zufala

Prosim Vas, pomozte!Mam chlapca, za chvilku to bude pol roka co sme spolu a uz ma to prestava bavit- teda ten jeden jediny problem- este sme sa spolu nemilovali a velmi by sme chceli, ibaze on sa tam nemoze dostat, pretoze ja som strasne moc stiahnuta.. Uz ked mi tam da len dva prsty tak to dost boli a on nemoze pokracovat, lebo potom ma pocit, ze mi ublizuje.. Prosim pomozte nam niekto, lebo uz nevieme co mame robit..

gorulla

takze chcela by som poprosit co mam robit... spala som s mojim chlapcom po 1roku chodenia a citim sa celkom fajn,len sa bojim,ze mozem otehotniet pouzili sme aj gumu,no ajk tak sa bojim chcela by som poradit co mam robit a ci je mozne otehotniet ekd guma nepraskla a bolo to prvykrat pleassss DAKUJEM

DESmodka

lordik... nedalo mi nereagovat... 18 mesiacov??? ja po 2 tyzdnoch a vobec ma to nebolelo!!! ide o to ako sa dokaze baba uvolnit, ci je ta to dostatocne pripravena (psychicky) a samozrejme aj od partnera...

zuzi

Ja mam priatela 2,5 roka a este sme spolu nespali. No vie ma to pekne vytocit, kedze pred nim som mala par priatelov.Takze neviem dokedy ma to este bude bavit.

lordík

Ahojte, takže ja som chalan,, alias Lordík....
Takže trochu z môjho súdka vedomosti.
Ja mam priateľku vek nepoviem :-)),,, Chodíme spolu dva roky, a asi po 6 mesiacoch som jej začal chodievať ku klitorisu, začínal som len dráždením, orgazmus som dosiahol asi až po hodine, ale stalo to za to... ,, maličkom som začal až po 10 mesiaci... veľa som o tom čítaval a vedel som že tam nemôžem v trhnúť jak besný :-)),,, asi po 18 mesiaci som tam šiel už dvoma prstami (už bol otvor natoľko roztiahnutý že to tam šlo samo,,, ešte maličkosť,, nie hneď na začiatku!! Ale tak pol hodinky vášnivého dráždenia a objímania a bozkávania. vzrušovania... tak ako sa to ma .. a až tak tam vojsť jedným, a pák dvoma!)...
Ďalších 6 mesiacov sme to vydržali takto robiť: dvoma,, a to až do teraz,,,, pred týždňom to bolo prvý krát a vôbec ju to nebolelo,, a po tom akte povedala, ja chcem ešte.. Že to bolo super,,(prstami je tiež, ale niekedy nejaký pohyb zabolí, ale pipik sa krásne vie ohýbať a dokáže sa aj stiahnuť, a vchádza na miesta kde prst nedokáže.... (žensky otvor sa stiahne a pák to nevydržíme tak dlho robiť, a ak sa otvor nestiahne tak to dokáže byť krásne a dlhé pre oboch aj keď vedci tvrdia že najlepší orgazmus trvá 12 minút,, koľko ľudí toľko chuti :-)), )

Ale ten čas rozťahovania trval 18 mesiacov,, a pák to mala bezbolestne,,, (cca 4 krát týždenné)

Ide fakt o čas,, každý čo tu píše,(až na jednu babu čo ma problém iného kalibru a dá sa odstrániť len zákrokom alebo časom ... ma ju strašne hrubú,, a trochu nižšie uloženú..),,,
(Niektoré majú strašne tenkú a uloženú bližšie a preto môžu prísť o to aj tampónom...,, každý je iný a anatómia človeka je rôznorodá...,, a ak náhodou natrafíte na takú babu chlapí nelákajte že ste to s ňou spravili prvý krát a jej netiekla takmer, alebo dokonca žiadna krv,,, Jej blana bola len strašne krehká,, (len aby ste neurobili chybu a zbytočne sa nelákali že to už z niekým mala! Lebo nie nemusela.. záleží na tom ako ju dobre poznáte a ako dlho spolu chodíte... Samozrejme 19 ročne to chcú už čim skôr,, ich telo to žiada... ale či skôr cudzí objekt v nej, tým väčšia bolesť... samozrejme že nie vždy, výnimka potvrdzuje pravidlo....

Takže mate priateľa 5 mesiacov a ešte tam pomaly nebol a vy to chcete to mať bezbolestne? Tak to fakt nepôjde,, Prvý krát to bude sakra bolieť a ani ten orgazmus čo pri tom dosiahnete, tak to bude stať za prd,, záleží od silí bolesti, ak bude veľká, tak ho nedosiahnete tak rýchlo....

Fakt musíte začať orálnym, teda on vám jazykom (zdá sa vám to nechutne?, radšej na to zabudnite...) ..

Neviem či vás bude zaujímať ako na to, a aké polohy sú pri tom fakt dobre, a kedy mať nechránený sex, (milovanie). A podobne triky,, ale aj tak to sem niečo napíšem snáť sa hnevať nebude....

Jazyk,,
je krásne jemný veď v ústach vašej polovičky je to poznať... Krásne jemne poriky,, viete čo to dokáže tam dole? Nie ? tak to je fakt chyba.... Jazykom sa krásne treba premávať po celom otvore a na začiatku najmä po klitorise... No na klitorise treba nájsť takú krásnu guličku, Malinka ale sakra dráždivá,, áno vola sa to dráždič... Skúste aby vám priateľ najprv dosiahol orgazmus len tam,, chvíľku mu to bude trvať,, a ak to nebude ono dovoľte mu kúsok svetielka nech ju vidí ,,, (nie každý ma citlivý jazyk aby ju cítil...) potom to už pôjde, a nech nezabúda na otvor aj tam treba zavítať ale nie moc tlačiť!,, koľko vojde samo toľko tam chodiť,, zbytočne netlačiť dnu...

Prsty,,
hm dokážu byť fakt niekedy veľmi jemne,, ale sú v nich kostičky a to je problém netreba s nimi šermovať,,, Teraz uvažujeme,, prvú etapu orálneho mame za sebou,, jazýček... A prstami ste dnu ešte neboli... A obaja to chcete vyskúšať,, tak predohra pozostáva z prvej etapy ale nedosahuje sa orgazmus,, už keď je baba pekne mokručká,, (teda ty, Vi), tak už len záleží na polohe,,

ak ma byť pekne pred vami, čo je celkom prijemne my sa radiť pozeráme na vaše telo, tak kolienka pôjdu k vaším dvom nádherným darom,, (ale myslene tak že ostanú pekne viditeľné.. Ako som povedal radi sa pozeráme.. A jeden prstík vchádza dnu... samozrejme ste mokra a vzrušená... Ten prstík sa nesmie pohybovať von a dnu! A váš otvor nie je na neznámy objekt zvyknutý .... ostáva dnu a pekne sa ním manévruje dnu. Len tak kyve.. Po par minútach povytiahnete ale nie celkom a zasuniete dnu,, ak budete cítiť že partnerka,, je strašne uvoľnená a oddáva sa danej chvíľke vymeníte malíček za prostredník alebo ukazovák a pokračujete,,, Samozrejme že nevyberáte stále von ale ostávate dnu.. Maličkom sa málokedy dá nahmatať ďalšia gulička.. Ale ukazovákom áno,, každá ju ma niekde na stene, ktorú budete cítiť možno ju nenájdete hneď, ale raz určite, ak budete trpezliví.. (Ma sa nachádzať niekde od 5-7 cm niekde na stene, v pravo, v ľavo, hore.. )
No a ak ten bod mate treba ho hladkať pomaličky,, a hladkanie zintenzívňovať,,,
To nie je všetko,, mate ešte veľký prst, ak nie je partnerka už dostatočne mokručká tak jej klitoris trošku navlhčíme,,, samozrejme druhov rukou,, a prst počas toho všetkého necháme hladkať klitoris,, ukazovák je vo vnútri ... Druha rúčka jej hladka nožičky , prsia a zatláča trošku pod bruško... Ženské telo ma viac takýchto krásnych bodov ktoré časom nájdete aj samy...... A konečný výsledok bude stať za to...

Ak sa chcete bozkávať, tak si ľahnite oproti sebe,, Partnerka dá jednu svoju nohu na vás, samozrejme tlačíte sa na seba, bozkávate, chlap najme prsia a krk,, A postupne začína partner hladkať lono .. samozrejme zozadu ... V tejto polohe je otvor sploštený a trochu väčší ale to neznamená že tam vrýpete všetky prsty,, Fakt zo začiatku stačí jeden..., za chvíľku možno aj dva, fakt záleží od vašej priateľky...

Tato poloha je perfektná aj pre prvé milovanie .... Otvor je uvoľnenejší....

Samotne milovanie,,, Ste si istá že to priateľovi chcete dovoliť? Tak mu to naznačte a nehanbite sa, alebo sami kúpte prezervatív.. Nebojte sa do nich investovať.. Ja používam značku duratex,, Zo začiatku je to umelina ktorú chlap moc necíti ,, (vôbec ju necíti) ale vi áno,, ale iba tak prvý, možno druhy krát... treba si kupovať najme tie ktoré majú nejaké tie vonkajšie vrúbky... dosiahnete lepšie výsledky pri milovaní...
Netreba tak isto zabúdať na lubrigačný gel... niekomu ho treba niekomu nie.. zase ta anatómia...

No, po tom akte vás bude trápiť jedna vec, pre ktorú nebude môcť spať dva dni...
ak nepoužijete ochranu a aj tak chlapec stihne vytiahnuť...
Tak čo teraz? Som tehotná alebo nie som ?

Pri prvom milovaní,,,
Pravdepodobnosť strašne mala, ale je tam a nikto nemôže vedieť do ktorej skupiny patri,,,
Stihol ale vytiahnuť aj vtedy? ... Pravdepodobnosť ešte menšia... 0,01... Ale chcete riskovať?

Vytiekla mu tam tá tekutinka čo viteka ešte pred erekciou? Áno tato tekutina môže obsahovať spermie ale pravdepodobnosť strašne mala... 0,1,,, Ale chcete riskovať babetko?

Ak nie,, su tu dva druhy tabletiek,, jedna je , postinor 2, a druha escellene (tabletka po) vydáva sa bez predpisu..(do 72 h možnosť zobrať, najlepšie účinkuje do 12h) ..
Ale tieto tabletky sú silne,, síce ide iba o jednu,,, zase záleží od anatómie.... Niekto znej zvracá a niekto nie,,
Moja s ecelene nemala žiadne vedľajšie účinky... No uvádzajú sa, sú dnu v návode... Treba pozorne prečítať.... Poprípade zájsť za gynekológom ... A nehanbiť sa,, lebo za par mesiacov už pôjdete ale z pekným bruškom....

Ešte ten nechránený sex... Môžete ho mať pred priateľkinými dňami : šanca otehotnieť žiadna.... :-D pokiaľ ste sa trafili a prídu jej do dvoch dni :-D...

A ešte po jej dňoch môžete mať tak dva dni,, tri štyri už pravdepodobnosť tam je.... nie veľká, teda takmer žiadna, ale oplatí sa riskovať ? je to len na vás...

Dúfam že ste sa niektorý dobre zasmiali,, no niektorým parom som možno aj pomohol...

Tento článok,,, dovoľujem kopírovať aj na iné fóra kde sa tato téma vyskytuje.... ale dúfam že to nájdem s svojim podpisom...

Milovanie nepozná hraníc,, nechajte sa unášať vášňou a fantáziou ale nepreháňajte to :-D

S pozdravom :

lordik.pomaha@gmail.com

12345

zufala ahoj! mohla by si nam napisať, ako si dopadla, a ako pokračuje tvoj sexualny život. či si už v poriadku atď. ahoooj

baška :)

no zakladateľka témy svoj problém asi už aj vyriešila a bolo by fajn, keby napisala ako... :)
Ja uplne súhlasím s "omg" - len nestresovať, moc neplánovať a hlavne si to nevysnívať! Ja som svoj "prvýkrát" mala krásne vysnívaný a bolo to niečo uplne iné - 1000 000 000krát lepšie! Síce tiež zabolelo, ale však čo- raz sa to stať muselo. Takže baby: ak toho svojho vážne ľúbite a chcete mu dať svoje panenstvo, tak trošku zatnite zuby a uvidíte, že neoľutujete :)